התלמידות התגייסו למען זק"א

הכרזות שביטאו את עבודת הקודש של מתנדבי זק"א תל אביב תוכננו ועוצבו על ידי תלמידות 'סיעור מוחות' והוצגו בתערוכה בכניסה למעמד בכפר המכביה * שרים ואישי ציבור שיבחו את היוזמה שבה התגייסו התלמידות למען הקהילה

במסגרת הפעילות למען הקהילה התגייסו תלמידות בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' למען אירוע ההוקרה למתנדבי זק"א תל אביב לרגל 20 שנות התנדבות, ושיגרו כרזות קריאטיביות מעוטרות הנושאות את אופי הארגון.
בתערוכה מיוחדת שהוצגה בכניסה למעמד ההוקרה למתנדבי זק"א אשר התקיים השבוע בכפר המכביה, הוצגו תחת הכותרת "יוצרים חיים" – כ-100 כרזות שעוצבו ותוכננו קריאטיבית בידי תלמידות 'סיעור מוחות'.
את הכרזות הקריאטיביות עיטרו תמונות של אירועים רבים בהם הוצגו מתנדבי זק"א, כאשר בכניסה למעמד סבבו המתנדבים וזיהו עצמם במהלך פעילות הקודש. המתנדבים הרבים סבבו בין כרזות התערוכה וצילמו את העבודות המקצועיות ודנו בכרזות שאליהן התחברו כשכל אחד מתחבר למסר וקריאטיב שונה.
מתנדבי הארגון הודו נרגשות לתלמידות בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' על הזמן הרב אותו השקיעו ביצירת הכרזות שהדגישו בצורה קריאטיבית את מסרי הארגון כשהם מפליאים את היכולת הקריאטיבית המקצועית של התלמידות שהצליחו לבטא את ערכי הארגון בצורה קריאטיבית וגרפית.
חלק מהכרזות היו חדות ומינימליסטיות וחלקן נועז טמפורט יותר, מצמררות ומפורטות.
אחת הכרזות שמשכה את תשומת הלב הייתה של תלמידת 'סיעור מוחות' אשר מוגבלת בניוד. תחת הסיסמא "לקדש את החיים" הופיע גביע של קידוש לצד ביפר – שהדגישה את המציאות שבה נדרשים אנשי זק"א לנטוש את ביתם במהלך סעודת שבת למען פעילות הקודש. מנחה האירוע הרב חיים ולדר ציין לשבח את הפעילות ואמר כי "שמחנו והתרגשנו לגלות שהתלמידות מנצלות את הכישרון על מנת לתרום לקהילה ולא רק לפרנסה".
בתערוכה סיירו בין היתר שר הבריאות הרב יעקב ליצמן, שר הפנים הרב אריה דרעי, השר לשירותי דת הרב דוד אזולאי ואישי ציבור נוספים ששיבחו את היוזמה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.