התמונה העצובה שהסעירה השבוע את המגזר החרדי: עקבתא דמשיחא חוצפה יסגי

 התמונה שהסעירה השבוע את הרשת: השבוע בשכונת גבעת שאול בירושלים,  נראית נערה חרדיה עם תלבושת סמינר, יחד עם צעיר ערבי על ספסל בשכונה באמצע היום.  אדם שחלף במקום הבחין בשניים צילם אותם והתקשר לאנשי ארגון להב"ה שפספסו .

 הקול היהודי שוחח עם בנצי גופשטיין, מנכ"ל להב"ה, שסיפר. "כשקיבלתי את ההודעה פשוט לא האמנתי" משחזר גופשטיין, "אמרתי למדווח שיבדוק עוד פעם שזה ערבי כי הוא היה ממש מולם. במקביל יצא לדרך 'הקוסם' שלנו לנסות לתפוס אותם במקום, אך לצערי הוא פספס אותם בכמה דקות והיא עלתה על אוטובוס".

"הפעם היה בושה ולא ישבו באמצע הרחוב. זה גם לא רק ישיבה תמימה אלא זה היה קצת יותר מישיבה תמימה, וזה לא מישהי שנראית מסכנה או ממשפחה קשת יום, לפחות לפי המראה החיצוני. אני לא יודע מה להגיד, כנראה זה מה שכתוב: "בעקבתא דמשיחא חוצפה יסגי" שלפני שהמשיח יגיע, החוצפה תתגבר".

לסיום הוא אומר: ב"ה מצאנו את הבחורה ואנחנו עומדים איתה כעת בקשר" הוא אומר.

גופשטיין "חשוב שלכל אחד יהיה את המספר טלפון של ארגון להב"ה (054-8497687), כדי שאם הוא נתקל במשהו שידווח ישר, כי זה ממש מציל חיים".

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אמל"ה
  אולי היא מהבית ספר שלי או שאני מכירה אותה?
  מה אתם מפרסמים את זה אחרי זה ילדות (כמוני למשל)יתחילו לנחש ולחשוד בילדות כשרות גם אם התמונה לא אמיתית

  100 |
  הגב
 2. זה לא קשור לחוצפה. רק לבילבול גדול וחוסר באהבה וקשר אנושי חם. ומי שטוען אחרת רק מרחיק את הנשמה היקרה הזו עוד יותר

  עקיבה ורדי |
  הגב
 3. תמונה מזוייפת בוודאות… יחסי ציבור לא ראויים…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מה אתם רוצים מנערה מסכנה? הרסו לה את כל יסודות האמונה כאשר רודפים אנדים גדולים ת"ח וצדיקים ומקללים אותם בשמות כמו "בהמות" ו"ימח שמו וזכרו" וזאת אומר אדם גדול אחד כלפי אדם גדול אחר אז לאלו תוצאות אתם סבורים שאפשר להגיע????
  כל נער ונערה שנשארים שומרי מצוות לעת זו, יזכו בכרטיס ישיר לעולם הבא!

  סלמן |
  הגב
 5. אם תפתחו את התמונה עצמה, תראו שקוראים לה אבי-עם-חרדית. זה לא נשמע לי שם של ערבי…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. התמונה הזאת לא נראית אמתית אלה פוטומונטז' -שימו לב – הוא צולם לבד והיא לבד ואחר כך ניסו להדביק אותם יחד רק שלא עשו עבודה טובה והיו צרכים להוריד לו את החלק במרפק כדיי שיראה "כאילו הוא מחבק אותה" ……. הכוונה ברורה ומבורכת אבל מדבר שקר תרחק
  אהבתי · הגב · לפני כדקה

  נפתלי |
  הגב