התנזים של דרעי חוזרים לפעולה: "לא רואים בעיניים רוצים את המהפכה בחזרה"

יממה לאחר שהגיש דרעי את מכתב הפיטורין, אנשי "התנזים" חוזרים לפעולה: "נעצור את אריה בגופינו לא ניתן למהפכה להיעלם". מאהל מחאה הוקם מתחת לביתו של דרעי.

ביממה האחרונה אנשי התנזים של דרעי מצהירים כי יחזרו ובגדול. איש "התנזים" יהודה אזרד שזכור מהעצרות הגדולות של התנועה באותם ימים שם הוא היה מקביל את פניו של דרעי, צועד לאחור בגבו לקהל, וכך מפנה לו את הדרך לבמה. "זו יוזמה פרטית של מספר פעילי שטח שמאוכזבים שדרעי הודיע על עזיבתו, זה לא חלק מקמפיין המפלגה".

 

בשיחה עם פעילים אמר אזרד היום כי "לא שוכחים את הפעילות שאריה עשה לא מעניין אותנו ג'ובים אנחנו רוצים לראות את המהפכה בחזרה, היא עוד לא הושלמה, אנחנו רוצים לראות אותו מוביל אותנו, אין מישהו אחר שיעשה את זה". אמר אזרד.

 

אזרד הוסיף, "אני רואה את הכלום כלום שנעשה 13 שנים ואני אומר עד מתי? באנו לעבוד רק בשביל לחזור לימים הגדולים נקים קול זעקה קול שיישמע מתחילת העולם ועד סופו. רוצים מהפכה, ורוצים את השטיקים של דרעי בכנסת ראינו אותו שבור וכעת אנו רוצים לקחת את המושכות ולא לשאול אף אחד".

 

בהודעה שיצאה היום מאנשי התנזים של דרעי נכתב: "נעצור את דרעי בגופינו״ חברי התנזים שהוזזו במהלך השנתיים האחרונות הצידה ע״י אריה דרעי במטרה להרגיע אינטרסנטים למיניהם לוקחים את המושכות לידיים חזרה. היום נתארגן כל חברי התנזים במטרה להקים בעוד מס שעות את שאגת אריה 2 ליד ביתו של דרעי".

 

"אנחנו מתכוונים לעצור את דרעי בגופינו ולא לתת למהפכה להידרדר אל פי התהום ולהיעלם מהמפה, די לרמיסת קרנם של יהדות המזרח. אותנו לא תצליחו למחוק מהמפה. רוחנו חזקה יותר מכל הספינים והתככים שנועדו לעצור את החזרת העטרה ליושנה".
״אריה העם זקוק לך״.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. המהפכה פירושו ג'ובים ומשכורות לאוכלי חינם
  חבורה זו כולם משוכנזים שמורשת ספרדים ומרן ע"ה מענינת אותם כמו קליפת שום
  רוצים לא לראות בעיניים? לכו לחושך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. דרעי, אתה יכול ללכת כמו שאמרת קיומך גורם חילול ה'

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב