התעודה של הילד נפתלי נחשפת

לרגל החופש הגדול, חזר השר נפתלי בנט לימיו כתלמיד – וחשף את התעודה

בצל "מחאת הסרדינים" נגד הצפיפות בכיתות,  מיליון וחצי תלמידים יוצאים לחופש הגדול. תלמידי הגנים ובתי הספר היסודיים, שיקבלו היום תעודה, מצטרפים ל- 700 אלף תלמידי החטיבה העליונה שיצאו לחופשת הקיץ כבר לפני עשרה ימים. לרגל החופש הגדול, חזר השר נפתלי בנט לימיו כתלמיד – וחשף את התעודה

בנט, למד לפני 30 שנה בבית ספר ממלכתי דתי בחיפה, קיבל תעודה לא רעה בסוף כיתה ו': ברוב המקצועות קיבל הילד נפתלי ציון "טוב" או "טוב מאוד", המורים מצדם שיבחו את התנהגותו בכיתה. "תלמיד חרוץ ונבון", נכתב בתעודת ההערכה שקיבל.

בחקלאות, קיבל בנט "מספיק בקושי" בשליש הראשון. גם בדינים ובטבע קיבל "מספיק" בשליש הראשון, אך שיפר את ציוניו בהמשך.

"הייתי תלמיד בינוני וספורטאי מצויין", סיפר השר. "הזכרונות שלי מבית הספר הם יותר מתחום הטיולים ופחות מתחום הלימודים. לאחר שחזרתי מארצות הברית עם עברית שנחלשה, בבית הספר יסודי כרמל קיבלה אותי מורה בשם מרים ויינפלד. לא אשכח אותה – היא נסכה בי ביטחון, היא הקשיבה לי והפכה לדמות מאוד משמעותית עבורי".

תע

"אני זוכר את הטיולים, את שיעורי הטבע, ואפילו את הצגת יום ירושלים", הוסיף בנט. "אני זוכר גם כמה היה לי קשה לזכור שמות של פרחים – תמיד, אבל תמיד, התבלבלתי. הדבר הכי משמעותי בשבילי היה הספורט. הייתי ספורטאי מצטיין, אלוף בית הספר בקפיצה לרוחק וריצות קצרות".

 

השר העביר מסר חשוב לתלמידים שיוצאים לחופשה: "החופש הגדול הוא לא הפסקה בלימודים, אלא המשכם בדרך אחרת. חופשת הקיץ היא הזמן ללמוד על החברים שלנו, על הערכים שלנו, להשקיע יותר בתחביבים ולטייל יותר בשבילים ובנחלים בארץ היפה שלנו. תלמידים יקרים, נצלו את החופש, שמרו על עצמכם וחזרו בכוחות מחודשים ורעננים. חופשה נעימה!".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.