התעלול של שפטל; "טמנתי מלכודת לדובר צה"ל ולמח"ט"

עורך הדין יורם שפטל רק הצטרף לצוות ההגנה של החייל אלאור אזריה וכבר יזם תעלול חסר תקדים שפגע עמוקות בצה"ל. בראיון ב"מהדורה ראשונה" לחדשות 2 הוא קרא לפתוח בחקירה נגד הפרקליטות הצבאית וטען כי הכין מלכודת דבש לדובר צה"ל. צפו.

עורך הדין יורם שפטל  רק הצטרף לצוות ההגנה של החייל אלאור אזריה  וכבר יזם תעלול חסר תקדים שפגע עמוקות בצה"ל.

בראיון ב"מהדורה ראשונה"  בערוץ 2 הוא קרא לפתוח בחקירה נגד הפרקליטות הצבאית וטען כי הכין מלכודת דבש לדובר צה"ל. "ידענו שהוא ישקר על תוכן השיחה אם הוא לא ידע שזה מוקלט", ציין עורך הדין. "נתנו לו לשקר,  ואחר כך פרסמנו את ההקלטה".

שפטל הבהיר בראיון כי לא רצה להפיל את קצין צה"ל "חס וחלילה, אלא את הממסד הצבאי והפרקליטות ששלחו אותו", טען עורך הדין. "וביצעו שיבוש הליכי משפט חמור ביותר בכך שהשמיץ את הסנגורים בעיני אביו של הנאשם".

עורך הדין טען  כי קיום השיחה של מח"ט כפיר עם צ'ארלי אזריה, אביו של אלאור, מהווה שיבוש חמור של הליכי משפט. "להשפיע על נאשם לא לערער בפסק דין שניתן בעניינו זה השיבוש החמור ביותר של הליכי משפט", טען שפטל.

 "יש כאן ניסיון בוטה, מאחר שהממסד הצבאי והמשפטי יודע שפסק הדין עומד על כרעי תרנגולת מנותק מהעובדות", סיפר. "הוא חושש חשש אימים מהטיעונים שלנו, שכל המדינה תקרא את טיעוני הערעור שמראים שפסק הדין מנותק מהעובדות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.