התעללות בבית הכנסת – מעצרו של החשוד הוארך

משטרת ישראל הגישה לפני זמן קצר הצהרת תובע כנגד החשוד כבן 23 שנעצר בראשית השבוע בחשד שביצע מעשה חמור בקטין מתחת לגיל 14 בבית כנסת בירושלים

משטרת ישראל הגישה לפני זמן קצר הצהרת תובע כנגד החשוד כבן 23 שנעצר בראשית השבוע בחשד שביצע מעשה חמור בקטין מתחת לגיל 14 בבית כנסת בירושלים.

מעצרו של החשוד וראשיתה של החקירה בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה ביום א' (5.8) ע"י אב לקטין כבן 7, לפיה אדם שנכח ביום שבת בבית הכנסת במרכז העיר בו היה האב יחד עם בנו, ביצע מעשים חמורים בבנו באחד החדרים.

החוקרים שקיבלו את התלונה, מיד ביצעו מספר פעולות חקירה ראשוניות שהביאו לאיתור זהותו של החשוד (23, ירושלים) ותוך זמן קצר הגיעו לביתו ועצרו אותו.

החשוד הובא לחקירה במשטרה בחשד לביצוע מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14, ומעצרו הוארך ע"י בית המשפט.

כאמור, היום בדיון נוסף שהתקיים בעיניינו בפני בית משפט השלום בירושלים, הגישה המשטרה הצהרת תובע כנגד החשוד, ובכוונת הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום בגין המיוחס לו כבר בימים הקרובים וכן מעצרו עד לתום ההליכים נגדו. בתוך כך בית המשפט האריך את מעצרו עד ליום ו'.

במשטרה ציינו, המשטרה פועלת ללא פשרות וביד קשה בכל עבירה המבוצעת כנגד קטינים ע"י אחרים המנצלים את שהייתם בקרבת הקטינים בבית כנסת ובמקומות ציבוריים נוספים על מנת לבצע בהם את זממם, אנחנו מבקשים מההורים לשים לב כל העת לגבי מיקומם של הילדים בייחוד במקומות הומי אדם, ובכל חשד לעבירה לעדכן מיד את המשטרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.