התעניינות בפרויקט 'רמות מיצד' שיקל על מצוקת הדיור החרדי

בפרויקט רמות מיצד ייבנו מאות יחידות דיור ביישוב החרדי מיצד המרוחק כ-30 דקות מירושלים

עשרות השתתפו בכנס השיווק לפרויקט היוקרתי 'רמות מיצד' במסגרתו ייבנו מאות יח"ד ביישוב החרדי מיצד.
הכנס שהתקיים באולם בית הארחה בית וגן, משך אליו עשרות מתעניינים, בוגרי ישיבות, אשר ביקשו לקבל מידע נרחב על 'רמות מיצד' שנבנה בידי חברת 'אריאל יזמות'.
מנחה האירוע מני גירא שוורץ פתח בדבריו על המצוקה הגדולה בדיור במגזר החרדי. הוא הציג את את חברי הפאנל; מנכ"ל חברת אריאל יזמות מר זאביק יעקובוביץ, הבעלים של החברה מר טוביה לבקוביץ, דורון ניר צבי עו"ד החברה, מזכיר היישוב מיצד אלחנן פרומר וסגן ראש מועצת גוש עציון מר משה סוויל.
ראשון הדוברים סגן ראש המועצה מר משה סוויל הציג בדבריו את החשיבות שהמועצה רואה בהתפתחות היישוב מיצד. הוא ציין המועצה המקומית עובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברת אריאל יזמות ורואה חשיבות רבה בפרויקטים אותם הם מקדמים.
מנכ"ל 'אריאל יזמות' מר זאביק יעקובוביץ סיפר לנוכחים על חזונה של החברה להציג מגורים באיכות בניה גבוהה לציבור החרדי תוך שמירה על ציביון הרוחני והתורני.
מנהל הפיתוח העסקי של החברה מוטי הלר הציג את הפרויקט ואת המפרט העשיר של הווילות המוצעת. הוא הסביר על הבשורה בכך שבמחיר דירת מרתף בירושלים ניתן להתגורר בוילה מפוארת עם חצר גדולה במרחק חצי שעת נסיעה מהעיר.
מזכיר הישוב אלחנן פרומר סקר בפני המשתתפים את ההתפתחות האדירה של הישוב בשנים האחרונות בתחומי חינוך, תחבורה, תעסוקה ועוד. הוא סיפר לנוכחים על החוויה האישית של מגורים ביישוב חרדי ועל המרחבים הפתוחים מהם נהנים הילדים כאשר ביישוב קיימים מוסדות חינוך על פי הדרך המסורה. הוא אף ציין את הזכות המיוחדת בתמיכתם של גדולי הדור וראשי ישיבות ובראשם מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א ושר התורה הגאון הגדול ר' חיים קנייבסקי שליט"א.
בכנס הוצגו מחירי השקה אטרקטיביים שיהיו תקפים עד חג הפסח, כאשר כמה מהמשתתפים הביעו התעניינות רבה וביקשו להתקדם לקראת רכישת דירה בפרויקט.
אנשי מקצוע פיננסים השיבו בסיומו של הערב על שאלות הקהל בענייני משכנתא וכדומה, כאשר הקהל מצדו יצא נלהב מהפרויקט אשר אטרקטיבי במיוחד לציבור המבקש לשלב איכות חיים וחיים בצביון תורני.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה לא פורסמו מחירי הדירות בכתבה ?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב