התעניינות רבה בפרויקט 'קרית נוף' במעלה עמוס

מאות יחידות דיור ייבנו בפרויקט קרית נוף שבישוב מעלה עמוס, המרוחק כ-30 דקות מירושלים

עשרות השתתפו בכנס השיווק לפרויקט קרית נוף שבמסגרתו ייבנו מאות יח"ד ביישוב החרדי מעלה עמוס.
הכנס, שהתקיים באולמי תמיר בירושלים, משך אליו עשרות מתעניינים, בוגרי ישיבות, אשר ביקשו לקבל מידע נרחב על היישוב מעלה עמוס ועל פרויקט קרית נוף שנבנה בידי חברת 'אריאל יזמות'.
מנחה האירוע, משה גלסנר, פתח בדבריו על המצוקה הגדולה בדיור במגזר החרדי. המנחה סקר בפני הנוכחים את הבועה הקיימת במחירי הנדל"ן, כאשר הציבור סבור כי המצב יהיה טוב יותר, אולם ההערכה היא כי המחירים לא ירדו בקרוב.
גלסנר הציג את חברי הפאנל: מנכ"ל חברת אריאל יזמות מר זאביק יעקובוביץ, מנהל הפיתוח העסקי של החברה מוטי הלר, עו"ד החברה מר דורון ניר צבי, מזכיר היישוב הר"ר דניאל פילאקוף ונציג היישוב הר"ר יואל סילבר.
מנכ"ל 'אריאל יזמות', מר זאביק יעקובוביץ, סיפר לנוכחים על חזונה של החברה להציג מגורים באיכות בניה גבוהה לציבור החרדי, תוך שמירה על צביון רוחני ותורני ועל הבשורה שביישוב מעלה עמוס, המציע מגורים נאותים בקרבה יחסית לירושלים.
מנהל הפיתוח העסקי של החברה, מוטי הלר, הציג את הפרויקט ואת המפרט העשיר של דירות הגן והפנטאהוזים המוצעים. הוא הסביר את הבשורה שבמחיר דירת מרתף בירושלים, ניתן להתגורר בדירה מפוארת עם חצר גדולה, במרחק חצי שעת נסיעה מהעיר, וזאת בנוסף לפינות החמד ואיכות החיים הגבוהה.
נציג היישוב, הר"ר יואל סילבר, סקר בפני המשתתפים את ההתפתחות האדירה של הישוב בשנים האחרונות בתחומי חינוך, תחבורה, תעסוקה ועוד.
בכנס הוצגו מחירי השקה אטרקטיביים, כאשר כמה מהמשתתפים הביעו התעניינות רבה וביקשו להתקדם לקראת רכישת דירה בפרויקט.
בסיומו של הערב השיבו אנשי מקצוע על שאלות הנוכחים, כאשר הקהל מצדו יצא נלהב מהפרויקט האטרקטיבי שמתאים במיוחד לציבור שמבקש לשלב איכות חיים עם חיים בצביון תורני. הקהל הופתע לגלות כי ברכישת דירה במעלה עמוס, אין תשלום על מס רכישה גם כאשר מדובר בדירה שניה או שלישית.
בעקבות ההצלחה וההיענות הגדולה, התקיים לאחר מספר ימים ערב שיווק נוסף וממוקד, שנועד עבור קבוצות גדולות המעוניינות לרכוש דירות במעלה עמוס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.