התענינות שיא במסגרות המבחנים שע"י מפעל התורה העולמי 'ותחזינה'

ראשי הארגון מציבים יעד שאפתני לחלוקת מלגות בסך של שמונה מאות אלף שקלים עבור אברכים ובני ישיבות

התרגשות וקורת רוח בהיכלי התורה והישיבות עם פרסום הבשורה על יוזמה חדשה וראשונה מסוגה היוצאת לאור עולם במסגרת פעילות 'מפעל התורה העולמי ותחזינה' המקדם ופועל בהכוונת גדולי התורה שליט"א להחדרת והעצמת לימוד הלכות קדשים​ בעיון ובבקיאות, הארגון שהוקם אך מכבר במעונו של גאב"ד ירושלים הגרי"ט ווייס שליט"א, התקבל בברכה ובזרועות פתוחות בקרב מבקשי תורה ויראה.

בימים האחרונים השיק הארגון מסגרת לימוד מקוצר הנושא מלגות גבוהות ומיועד עבור בני הישיבות ואברכי הכוללים ללימוד במהלך חודשי הקיץ. עם סיום זמן הקיץ יבחנו הלומדים על החומר הנלמד כשמצטייני הנבחנים יזכו למלגות נאות. עבור מחזור א' נבחר הספר 'כליל תפארת' ממהדורת עוז והדר המקיף בקצרה ובתמצות את ההלכות ועליו יבחנו הלומדים במבחן הקרוב.

כחלק מתנופת פעילות הארגון יצאו בימים האחרונים במסע פרסום רחב במרכזי התורה והישיבות כשראשי הארגון מציבים יעד שאפתני לחלוקת מלגות בסך של שמונה מאות אלף שקלים עבור אברכים ובני ישיבות.

על מנת להקל את הליך הרישום שקדו באגף הטכני של הארגון על פתיחת מערכת רישום טלפונית ייחודית תוך ניצול הקידמה הטכנולוגית להגדיל תורה ולהאדירה. יצוין כי כבר עם פרסום הידיעה נרשמה היענות רבתית של נרשמים כשבמקביל אזל הספר הנלמד מחנויות הספרים. בימים הקרובים יגיע אל החנויות והמשווקים מלאי חדש של הספר 'כליל תפארת' לרווחת הלומדים והנרשמים.