התפילה של וינרוט, החגיגות של ברקן • בקליינע

עורך הדין יעקב וינרוט תועד בתפילת שחרית, יהודה ברקן חגג בבר מצווה בני ברקית ומיהי אשת העיתונאי שהובהלה לטיפול רפואי? בקליינע

• ראשון חגיגי גם לכם, פותחים עם אייטם משפטי. המקום: בית הכנסת הגדול בבני ברק, המתפלל: עורך הדין המפולפל יעקב וינרוט, שנצפה הבוקר (א') בעיצומה של תפילת שחרית. בקליינע שתמיד נתבעת על עצם קיומה שמחה, שאצל הקב"ה לא צריך תיווך של עורכי דין ובטוחה שווינרוט לא שכח להעתיר בעד כל לקוחותיו לזיכוי מלא.

• הרב החביב על קהילת המקובלים, מרדכי הלוי, בירמץ בחמישי האחרון את בנו באולמי "כליל מלכות" בבני ברק. הבנש"ק הרב יחיאל אבוחצירא מרמלה כיבד בנוכחותו לצד רבנים נוספים, אבל ההפתעה של הערב היה ללא ספק יהודה ברקן, חבר קרוב של המשפחה שגילה שגם בבני ברק יש לו לא מעט מעריצים. בשמחות.

• מבזק מוזיקלי מתבקש מגיע מכיוונו של רולי דיקמן, שהנעים את השבת האחרונה למשפחה אמידה בעיר הקודש צפת. את השעות שלפני כניסת השבת הוא ניצל כדי לטייל בפרדסים המוריקים של קיבוץ "נווה איתן" אשר בבקעת בית שאן. נשם אויר צלול ואף נהנה מקטיף של משמשים ונקטרינות. את תוצאת ההשראה בטח תקבלו בלהיט הבא.

• וכמה מאות קילומטרים משם התעוררה לה אשת אושיית ברנז'ה באישון לילה ונחרדה לראות את פניה נפוחות. חרדים ומבוהלים אצו השניים למוקד רפואי ושם התבררה סיבת הדרמה : אלרגיה למזג אויר היא אשר פגעה בפניה של הצדקת , לאחר טיפול קצר נעלמה הנפיחות כלא היתה והשניים חזרו לביתם. צו איסור פרסום של בקליינע מונע מאיתנו להוסיף עוד. שבוע טוב.

 

השיבה שופטינו .....ויינרוט בשחרית
השיבה שופטינו …..ויינרוט בשחרית
"זכור אשר קטפת" - רולי  דיקמן בקטיף נקטרינות
"זכור אשר קטפת" – רולי דיקמן בקטיף נקטרינות

 

יהודה  ברקן
יהודה ברקן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.