התפילות התקבלו: "מצבו של הרב שטיינמן יציב"

בהודעת בית החולים הדגישו כי "מרן עדיין נמצא במצב קשה". פרופ׳ מוטי רביד אמר בראיון ל׳קול ברמה׳ כי יש שיפור מאד משמעותי הבוקר"

בשורות טובות מבית החולים: הבוקר דיווח בית החולים מעיני הישועה על התייצבות קלה במצב בריאותו של מרן ראש הישיבה שליט"א הגראי"ל שטיינמן, שמאושפז בבית החולים במצב קשה.

בהודעת בית החולים הדגישו כי "מרן עדיין נמצא במצב קשה". פרופ׳ מוטי רביד אמר בראיון לזיגמן ורבינוביץ ב׳קול ברמה׳ כי יש שיפור מאד משמעותי הבוקר, "מצבו של הרב יציב. התרופות שקיבל למניעת קריסת המערכות, כבר מיותרות".

רביד הוסיף בראיון לזיגמן ורבינוביץ ב׳קול ברמה׳ – לפני שלושה ימים לא היינו אופטימים, אבל כעת אנחנו מקווים שאם לא תהיינה הפתעות, בהמשך הרב יוכל להשתחרר לביתו.

אתמול עבר הרב שטיינמן הליך רפואי שהוכתר בהצלחה על ידי הרופאים. במקביל, בהיכלי הישיבות בארץ ובעולם מרעישים  עולמות וממשיכים לומר פרקי תהילים לפני ואחרי התפילה לרפואת מרן ראש הישיבה.

גדולי ישראל ובראשם מרן ראש ישיבת פוניבז' ומרן שר התורה שליט"א קוראים לציבור לקרוע שערי שמים ולהרבות בתפילה בבתי הכנסת, בהיכלי הכוללים והישיבות לרפואתו המהירה והשלמה של רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.