הטיפול המורכב במרן הגראי"ל שטיינמן עבר בהצלחה: "לקרוע שערי שמיים"

עולם התורה עוקב בדריכות  אחר מצבו של מרן ראש הישיבה שליט"א, לפני זמן קצר הסתיים הטיפול הרפואי אותו עבר מרן ראש הישיבה שליט"א
הציבור נקרא לקרוע עכשיו שערי שמים ולהרבות בתפילה לרפואתו המהירה והשלמה של  רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש.

עולם התורה עוקב בדריכות אחר מצבו של מרן ראש הישיבה שליט"א, לפני זמן קצר הסתיים הטיפול הרפואי אותו עבר מרן ראש הישיבה שליט"א. המקורבים מוסרים כי הטיפול עבר בהצלחה.

הציבור נקרא לקרוע עכשיו שערי שמים ולהרבות בתפילה לרפואתו המהירה והשלמה של  אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפו"ש.

"הלילה הקריטי עבר בשלום", כך אומרים הבוקר בבית החולים מעיני הישועה. מקורבי מנהיג הדור אומרים כי מרן מונשם באופן חיצוני  וכי ההנשמה מלאכותית הייתה פוגעת בו, ראש הישיבה לא נזקק להרדמה והוא עדיין בהכרה.

מקורבי ראש הישיבה אומרים כי ניכר שהתפילות עוזרות וכי הציבור נקרא להמשיך להתפלל.

עיני העולם היהודי בארץ ובעולם נשואות לעבר הקומה ה-4 בבית החולים מעיני הישועה בבני ברק שם מאושפז מנהיג הדור, מרן הגראי"ל שטיינמן בשל מצוקה נשימתית.

דובר בית הרב שטיינמן, קובי רוזנשטיין שיחזר בראיונות לגלסנר ומימרן את הרגעים הדרמטיים : "מיום שישי חל דרדור במצב הנשימתי של מרן, הדרדור התמשך ואז החלטנו במוצאי השבת בעצה אחת עם הרופאים להעביר את מרן לבית החולים. לדבריו, "הרב בהכרה ואינו מונשם ומשוחח עם הסובבים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מצבו עדיין קשה. אנחנו צריכים לדעת שאנו מתפללים על רבנו הגדול
  שזקוק לו חלק מאנ"ש הקב"ה מביא דברים כאלו כדי שכל אחד ואחד יתחזק. חייבים להתעורר!!! לנשים: להתחזק בצניעות!!! ולגברים: לא לדבר באמצע התפלה!!!

  שערי שמים לרפואת מרן. לזעוק ברחובות, אבינו מלכנו שלח רפואה שלמה לחולי עמך. הציבור החשוב נקרא להעתיר מכל הלב ונפש בתפילה ובתחנונים עבור מנהיג הדור מרן הגאון הצדיק רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל בקרוב בקרוב ממש.

  חייבים להתפלל שמרן יתרפא מהר! כדי שייצא לאור השקר של הפלג ב"ב עוד בחיי רבינו, וכולם יזכרו לדורי דורות שפלג המשכילים (ב"ב) היו בעד חידוש השמד של גיוס השמד והזימה על בני תורה, והם גם בעד חינוך השמד של המוסדות החרדים מפלג ב"ב, הכל בשביל כסף… כל השקר חייב לצאת לאור עוד בחיי רבינו. כדי שיזכרו שהוא הנהיג את קהילת המשכילים המשומדים ושלא יחשבו לדורי דורות שהוא היה צודק עם שיטת האפיקורסות שהנהיג אותם וכו'.

  ותשובה ותפילה וצדקה מעבירים את רוע הגזירה של שמד בפועל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב