התפילות פועלות: גם מיכאל נותק ממכונת האקמו- לב – האבא: "נס"

מצבו של הילד שהורעל  בביתו, חיים מיכאל גרוס השתפר והוא נותק ממכשיר האקמו לב לאחר שהניתוח שעבר בליל אמש הצליח לייצב את מצבו, כך נמסר מבית החולים שניידר.

בני המשפחה דיווחו על הטבה במצבו ואמרו שכמו אחיו יצחק גם לבו של מיכאל פועל בצורה עצמאית.

 "היה שבוע לא קל. אני לא מאחל לאף אחד לשבת שבעה על שני ילדים ולעמוד ולבקש רחמי שמיים על השניים האחרים", אמר אבי הילדים, שמעון, במסיבת עיתונאים, "כשהגענו לפה אחרי הלוויה זו הייתה הפעם הראשונה שראינו את המצב של האחים. אנחנו בני אדם, לא עשוים אבן, ואני ממש נשברתי ברגע הראשון, אבל אשתי אמרה 'זה הכל מלמעלה, בוא ונהיה אופטימיים'".

"חזרנו בתחושה קשה. שאלתי את הצוות, מה התרופה, יש משהו? מה עושים? הצביעו לי לכיוון השמיים. הקריאה שלנו הייתה שיתפללו עליהם, כי לא הייתה תרופה בדרך הטבע, הצוות רק רצה לייצב את המצב, הם היו שליחים נאמנים של הקב"ה. ראינו נס, היום ואתמול. שאולים אותי אם זו הטבה, אני אומר – עצם זה שהלב חזר לפעום, זה היה מרגש. ראינו איך התפילות והחיזוק שקיבלנו מהעם, פשוט משפיע ומרגישים את זה בחדר. זה הלב של עם ישראל".

 "אני רוצה להודות לקב"ה ולשליחים, למלאכים – הצוות של שניידר שעשו מעל ומעבר, שמסרו עצמם בצורה נפלאה ובלתי תיאמן. אני קורא בתחנונים להמשיך ולהתפלל עליהם, כי הכיוון הוא חיובי, אבל צריך הרבה חסד כדי שנראה אותם יוצאים מפה עומדים על הרגליים. בעזרת החיזוק שאנחנו מקבלים מכולם, הם ייצאו בריאים ושלמים".

הסבתא של האחים שרק לפני כמה ימים קראה בבכי נורא לכל עם ישראל בתחנת הרדיו החילונית גלי צה"ל, מבקשת מכל הציבור להמשיך בתפילות לשלום נכדיה האהובים: "אנחנו מבקשים מעם ישראל להמשיך בתפילה לטובת בריאותם של הילדים היקרים, לזה עדיין אנחנו זקוקים. הרופאים הם נהדרים ועושים את שלהם, אבל אנחנו מאמינים שצריך עזרה מריבונו של עולם. עם ישראל מתגלה בגדלותו". אמרה כולה נרגשת.

גם הסב של הילדים הרב יעקב גרוס אומר: "יש הטבה אצל הבן הקטן. נותק מהמכשירים אך עדיין בסכנה. הבן הגדול מחובר למכשירים ומחר תתקבל החלטה האם לנתקו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כשסבתא שלי היתה מאוד חולה אמא שלי נסעה לבני ברק, אל הצדיקה הרבנית יפה כהן המברכת המפורסמת מבני ברק, שחינם ברכה והתפללה על סבתא, וגם אמרה בדיוק מתי היא תבריא וכך היה.

    אז אולי אם יש כאן מישהי מבני ברק שתלך לרבנית יפה כהן לבקש שתתפלל על הילדים האלו שכולנו מחכים לרפאותם ומתפללים לשלומם, וה' יתברך שמו יעזור שכמו שהתפילה של הצדיקה הועילה לסבתא שלי היא תעזור גם לילדים האלו שאני וכולן בוכות לשלומם.

    טלי |
    הגב