התפילין נמצאו בפח האשפה

שליח חב"ד בת"א מתי אדרעי,הניח תפילין לעוברים ושבים בקניון בתל אביב בערב שבת אך לאחר כמה שעות הוא גילה כי נאבדו לו התפילין. כיצד נמצאו התפילין? הפרטים

התפילין נאבדו נמצאו בפח : שליח חב"ד בת"א מתי אדרעי,הניח תפילין לעוברים ושבים בקניון בתל אביב בערב שבת אך לאחר כמה שעות  הוא גילה כי נאבדו לו התפילין.

היה זה כאשר עוברת אורח  נגשה לשולחנו וביקשה נרות שבת כשחזר גילה להפתעתו כי התפילין נעלמו.

בעוד משפחתו מחפשת תפילין טלפון  עבורו  התקשר אליו חבר וסיפר לו כי מצא את התפילין בפח האשפה השכונתי.

אביו, לוי אדרעי, סיפר לאתר 'חב"ד און ליין' על השתלשות האירועים. "'הומלס' שהסתובב באיזור באותו יום שישי, הבחין בתפילין כשהם בפח האשפה. הוא לקח אותם ומסרם לאישה תופרת במקצועה, שטיפלה בו. האישה מצידה הבינה שמדובר בחפץ בעל ערך רב, וחשבה בתחילה להעניק אותו לאחד מבני משפחתה.

"היתה לה קליינטית שראתה את התפילין, וזיהתה שמדובר במשהו ששייך לחסיד חב"ד בגלל ה-'770' שהיה רקום על הקטיפה. היא שלחה תמונה של התפילין לחב"דניקית שהכירה, וזאת מצידה פרסמה את התמונה באתר אינטרנט. אחת השלוחות בראשון לציון, ראתה את התמונה באתר, הכירה את דודה של מתי אדרעי, וכך הגיעה ההודעה על מציאת התפילין".

האב סיפר כי מדובר ב"שרשרת מדהימה איך שהתפילין התגלגלו, ונמצאו בהשגחה פרטית כמעט ברגע האחרון. בדיוק בבוקר הלכתי להזמין תפילין חדשות"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.