התפללו: חסיד דושינסקי ללא מחלות רקע – מורדם ומונשם

ו, חסיד דושינסקי (50) ללא מחלות רקע, המתגורר בשכונת גאולה הובהל השבת למחלקת טיפול נמרץ של 'הדסה' לאחר שנדבק בנגיף. מצבו קשה

ו, חסיד דושינסקי (50) ללא מחלות רקע, המתגורר בשכונת גאולה הובהל השבת למחלקת טיפול נמרץ של 'הדסה' לאחר שנדבק בנגיף. מצבו קשה.

שמו לתפילה: צבי בן אלטע שרה.

אחד מבני המשפחה סיפר ל'אקטואליק' כי בתחילה החולה לא רצה להיבדק, אך לאחר שהוא סבל מקשיי נשימה הוא אובחן כחיובי לנגיף, האברך סירב בתחילה להתפנות לבית החולים וחובר למכונת חמצן בביתו,אך במהלך השבת חלה הידרדרות חמורה במצבו – והוא הובהל לבית החולים הדסה בירושלים שם הורדם ומונשם.

מוקדם יותר דיווחנו כי מספר חסידי בעלזא תושבי אשדוד וירושלים מאושפזים בבתי החולים, במצב קשה לאחר שנדבקו בנגיף הקורונה. ל'אקטואליק' נודע מפי עסקן רפואי כי אחד המאושפזים אברך צעיר בגיל 45, הוא מורדם ומונשם, מצבו קשה.

כידוע בחסידות בעלזא "לא ממליצים" לחסידים ללכת עם מסכות ולהישמר על הכללים כמו גם בחסידות סטאמר שם גם מבוגרים אינם חובשים מסכות והדבר יכול להביא לידי סכנה של ממש. בשבוע שעבר נערכה עצרת לזכר ראש הישיבות של החסידות שנפטר מקורונה, תוך רמיסת כל הרחקות הקורונה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רפואה שלמה בקרוב ממש

  זה בגלל החילול שם שמים של הבית הקברות בבית שמש, שחיללו חסידי דושינסקי.
  חסידי דושינסקי "התעוררו" לפני שיהיה מאוחר!!! (ח"ו)
  יה"ר שתחזרו בתשובה ולא תחללו קברי ישראל רח"ל.
  ואז נזכה לרפואה שלמה בקרוב ממש..

  התפללו: חסיד דושינסקי ללא מחלות רקע – מורדם ומונשם
  חסיד דושינסקי (50) ללא מחלות רקע, המתגורר בירושלים הובהל השבת למחלקת טיפול נמרץ של 'הדסה' לאחר שנדבק בנגיף. מצבו קשה, נא ונא התפללו הרבה לרפואתו הקרובה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה בגלל חילול שם שמים של הבית הקברות בבית שמש. חסידי דושינסקי "התעוררו" לפני שיהיה מאוחר!!! (ח"ו)

  זה בגלל חילול שם שמים של הבית הקברות בבית שמש.
  חסידי דושינסקי "התעוררו" לפני שיהיה מאוחר!!! (ח"ו)
  יה"ר שתחזרו בתשובה ולא תחללו קברי ישראל רח"ל.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב