התפללו: מצבו של האדמו"ר ממונסי – קריטי

בכל ריכוזי החסידות התכנסו מניינים לאמירת תהילים לרפואתו. שמו לתפילה – רבי מרדכי בן מרגליא

שוב הידרדרות חמורה במצבו הרפואי של האדמו"ר מויז'ניץ מונסי: לפני זמן קצר הודיעו גבאי החסידות על כך שמצבו התדרדר ומוגדר קריטי. בכל ריכוזי החסידות התכנסו מניינים לאמירת תהילים לרפואתו. שמו לתפילה – רבי מרדכי בן מרגליא.

האדמו"ר עבר בתחילת החורף טיפול רפואי מסובך כדי להציל את חייו.

כאמור, כעת חלה הידרדרות חמורה במצבו.

בחסידות מבקשים להרבות בתפילה עבור האדמו"ר.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תתפללו!!! זה בגלל שהם במאנסי ביזוי המוחים נגד הגיוס והשמד של פרוש

  תתפללו!!! זה בגלל שהם ביזוי המוחים נגד הגיוס והשמד של פרוש…..

  תתפללו!!! זה בגלל שהם ביזוי המוחים נגד הגיוס והשמד של פרוש. |
  הגב
 2. להתפלל על ישועות עולמים שמכל צרותנו יגאלנו בחודש שהישועות בו מקיפות

  בס"ד

  מכתב אש קודש מאת
  מרן פאר הדור הגה"צ המקובל רבי יעקב מאיר שכטר שליט"א

  עת צרה היא ליעקב כאשר מתרחש כאן בארה"ק ע"י אנשי הערב רב מסע של עקירת הדת, ויומם ולילה לא ישבותו ויושבים וזוממים ומתכננים כיצד לעקור תורה מישראל באמצעות גזירות קשות שהקשה מביניהם שנטפלו לצעירי בחורי ישראל בגזירת הגיוס להעביר את ישראל על דעתם ועל דעת קונם.

  ולאחרונה החלו גם בנורא מכל לפעול ולהפעיל להכניס שינויים בגיוס בנות ישראל בפגיעות חמורות בהסדר הפטור שהיה נהוג מקדמת דנא, והיא גזירה קורעת כל לב שאחריתה מי ישורנה.

  הן על כל אלה הנני מצטרף בזה לקריאת גדולי הדור מרנן ורבנן שליט"א שהכריזו על יום תפילה ושוועה עולמי בער"ח ניסן הבעל"ט שהוא יום מסוגל לקבלת התפילות שיתקבצו בבתי כנסיות ובבתי מדרשות לזעוק אל ד' שיקרע גזר דיננו, ובפרט הגזירות הנוראות הנ"ל של גיוס בנים ובנות ה"י.

  והן ק-ל כביר לא ימאס תפילת רבים המשוועים לישועה למען תורתנו הקדושה ולמען קדושת בננו ובנותנו, וגם לרבות להתפלל על ישועות עולמים שמכל צרותנו יגאלנו בחודש שהישועות בו מקיפות ובניסן נגאלו ובניסן עתידים להגאל במהרה ובקרוב. וְתֶחֱזֶינָה עֵינֵינוּ בְּשׁוּבְךָ לְצִיּוֹן בְּרַחֲמִים. וְשָׁם נַעֲבָדְךָ בְּיִרְאָה כִּימֵי עוֹלָם וּכְשָׁנִים קַדְמוֹנִיּוֹת.

  אדר תשע"ח – יעקב מאיר שכטער

  הרם קרן ישראל עמך |
  הגב