התפללו: נשיא 'מועצת חכמי התורה' מאושפז לאחר ניתוח

לקיים בנו חכמי ישראל: הבוקר, הוכנס נשיא 'מועצת חכמי התורה' של ש"ס הגאון רבי שלום כהן לחדר הניתוח בבית החולים "הדסה עין כרם" בירושלים, לצורך ניתוח רפואי דחוף שעשוי לשפר את מצבו הרפואי. לאחר כשעתיים הועבר הגר"ש לחדר התאוששות. הגר"ש יישאר למעקב בבית החולים בימים הקרובים

הבוקר, הוכנס נשיא 'מועצת חכמי התורה' של ש"ס הגאון רבי שלום כהן לחדר הניתוח בבית החולים "הדסה עין כרם" בירושלים, לצורך ניתוח רפואי דחוף שעשוי לשפר את מצבו הרפואי.

בחדר הניתוח, בוצע טיפול בגר"ש כהן במשך כשעתיים, ובכך מקווים הרופאים יסייע הדבר לגר"ש כהן להתנהל במשך היום יום ללא הפרעות.

לאחר שעה קלה של מתח סיימו הרופאים את הטיפול הרפואי והגר"ש הועבר לחדר ההתאוששות, כאשר בהמשך היום, יועבר בחזרה לחדרו בבית החולים שם היה מאושפז עד כה.

במהלך שעת הטיפול, הופסקו סדרי הלימודים בהיכלך ישיבת 'פורת יוסף', ונאמרו פרקי תהילים להצלחת הטיפול הרפואי.

בני משפחתו של הגר"ש שהו יחד עם יו"ר ש"ס אריה דרעי בחדר סמוך בשעת הניתוח שם התפללו והמתינו לשמוע את תוצאותיו מפי הרופאים.

הגר"ש כהן אושפז לאחר שלא חש בטוב ביום חמישי שעבר ושוחרר בערב שבת לאחר הטבה במצבו. אמש בשעות הבוקר אושפז הגר"ש שוב והבוקר עבר ניתוח לאחר התייעצות עם טובי הרופאים.

היום יערכו הרופאים הערכת מצב, בה יחליטו על המשך הטיפול בגר"ש כהן. זאת כאמור, תוך מעקב צמוד בתקופה הקרובה אחר מצב בריאותו גם במידה וישוחרר.

הציבור נקרא להתלל לרפואת הגאון רבי שלום בן מלכה תופחה לרפואה שלמה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.