התפלל ונושע: הרב דוד לאו בקבר שטפנשט – צפו בוידאו

הבוקר נערכה תפילה מיוחדת בקברו של הצדיק משטפנשט להצלחת הרב דוד ברוך בן חיה איטה # הרב דוד לאו הגיע לבית העלמין בגבעתיים מיד לאחר שיצא מברית המילה שנערך לנכדו # אביו, הגרי"מ לאו, נשא תפילת מי שברך ויחד הדליקו נר להצלחה בבחירות

בשעות הבוקר המאוחרות, מיד לאחר שהשתתף בברית-המילה של נכדו, הגיע המועמד האשכנזי לרבנות הראשית הרב דוד לאו לציונו של הצדיק משטפנשט זי"ע, הטמון בבית העלמין נחלת יצחק שבגבעתיים, כדי לשאת תפילה ולהעתיר להצלחתו. הגר"ד לאו הגיע מלווה באביו, רבה של תל אביב יפו הגרי"מ לאו שליט"א, שנשא ברכת 'מי שברך' מיוחדת להצלחתו של "דוד ברוך בן חיה איטה" בבחירות.

ראש מוסדות שטפנשט, הרב אברהם יעקב סלומון, שהתלווה לתפילה המיוחדת, סיפר על הביקור המיוחד: "אמרנו את הפרק 'משכיל לדוד' בתהלים, לאחר שהגר"ד לאו הסביר כי יש לו זיקה אישית לפרק הזה – בגללו גם קרא לספרו 'משכיל לדוד'".

אחד העיתונאים שליווה את הרב לאו שאל מדוע הוא מתפלל למתים, וזכה לתשובה הבאה: "אנחנו מתפללים שהצדיקים יגנו וימליצו יושר בעדנו. מקום קבורתו של הצדיק מסמל את שרשרת הדורות – אנחנו מסתכלים על העבר וצועדים בבטחה ובאמונה לעבר העתיד. אנחנו מאמינים שזכות הצדיק משטפנשט, ששנים אנו משתתפים בהילולא שלו, ישפיע בעדנו וימליץ יושר".

הרב דוד לאו הודה לרב סלומון על התפילות הנערכות במקום מדי יום ולאחר מכן הדליק את נר ההצלחה על קברו של הצדיק. כאשר הגר"ד לאו נשאל על ידי עיתונאים אם אפשר כבר לחגוג את ניצחונו, הוא השיב: "אנחנו לא מתנבאים, רק ממתינים לתוצאות ומתפללים לטוב".

הרב לאו בקבר שטפנשט (1) הרב לאו בקבר שטפנשט (2) הרב לאו בקבר שטפנשט (3) הרב לאו בקבר שטפנשט (4) הרב לאו בקבר שטפנשט (5) הרב לאו בקבר שטפנשט (6) הרב לאו בקבר שטפנשט (7) הרב לאו בקבר שטפנשט (8) הרב לאו בקבר שטפנשט (9) הרב לאו בקבר שטפנשט (10)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.