התפתחות בחקירת השחיתות בעירית נתניה

יו"ר דירקטוריון קבוצת אשטרום אברהם נוסבאום, ומבעלי השליטה בה, נחקר בחשד לביצוע עבירות שוחד במסגרת פרשת השחיתות בעיריית נתניה. {השחיתות בנתניה}

יו"ר דירקטוריון קבוצת אשטרום אברהם נוסבאום, ומבעלי השליטה בה, נחקר בחשד לביצוע עבירות שוחד במסגרת פרשת השחיתות בעיריית נתניה.

אשטרום נכסים פועלת בעיקר בשוקי הנדל"ן של ישראל וגרמניה. בבעלות החברה קניונים ומרכזי מסחר, מבני משרדים ותעסוקה, מלונות, מבני תעשייה וקרקעות.

כזכור בספטמבר האחרון נעצרה ראש העיר נתניה, מרים פיירברג, כאשר היא נחשדת בקבלת שוחד. בנוסף,לראשת העיר נעצרו בכירים נוספים בעירייה, מקורב לבכיר, ושני קבלנים בחשד לעבירות שוחד, מירמה והלבנת הון. על פי החשד, בכירי העירייה ומקורבים להם פעלו על מנת לקדם את ענייניהם של קבלנים ויזמים בעיר בתמורה לשוחד וטובות הנאה. בין החשודים בפרשה ניתן גם למצוא את אברהם תשובה, אחיו של יצחק תשובה, ועו"ד צפריר פיירברג, בנה של ראשת עיריית נתניה מרים פיירברג.

בהודעה לבורסה הבוקר מסרה חברת אשטרום לבורסה כי להערכתה "בהתנהלותו של מר נוסבאום או של החברה לא נפל כל רבב ודופי, ולאחר בירור העובדות יתברר כי שמו שורבב לפרשה בשוגג".

צילום:ישראל הדרי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.