התפתחות בחקירת רצח הדיין החרדי בחיפה: כוחות מיוחדים פשטו על העיר

שוטרי משטרת ישראל פועלים בשעה זו בשכונה בחיפה על מנת לאתר את החשוד ברצח הדיין החרדי. החיפושים החלו בעקבות התפתחות בחקירת הרצח וניסיון הרצח בשתי זירות שונות . צפו

שוטרי משטרת ישראל פועלים בשעה זו בשכונה בחיפה על מנת לאתר את החשוד ברצח הדיין החרדי.  החיפושים החלו בעקבות התפתחות בחקירת הרצח וניסיון הרצח בשתי זירות שונות .

כזכור, סמוך לשעה 09:00 בבוקר, הרב יחיאל אילוז, דיין גיור, נורה ברחוב העצמאות בעיר. הוא נפצע באורח בינוני-קשה. פחות משעה לאחר מכן נורה גיא כפרי, נהג הסעות בן 47 מנשר, ברחוב הגיבורים בעיר. כפרי נפצע אנושות ותוך זמן קצר נקבע מותו.

 

"גיא היה אדם בלי רקע פלילי, זה נפל עלינו כרעם ביום בהיר", אמר אתמול לחדשות 2 Online גיסו, שחר דרור. "הוא מוכר כאדם טוב שעוזר לכולם. אנחנו לא מבינים מה קרה ומקווים שהמשטרה תגיע לחקר האמת ונדע מי עומד מאחורי רציחתו של גיא. לא היו לו אויבים".

 

"זה מוזר שמישהו שהוא רב שמתעסק בדת, שעוזר לכולם ולא עשה רע לאף אחד, נורה ככה באמצע הרחוב", אמר גיסו של הרב אילוז, שנפצע באורח קשה. "אנחנו תוהים מי יכול היה לרצות במותו של הרב".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תשנו את הכותרת לנסיון רצח לדיין חרדי ורצח נהג הסעות

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. לפני כמה ימים פרסם שבכ והמשטרה שתפסו 20 מחבלים בשכם שניסו לעשות פיגועים בחיפה וירושלים ….. כניראה שאחד המחבלים התחמק ! בקיצור מה שקרה בחיפה זה לא רצח; וניסיון לרצח . זה פיגוע!!!!!!

    אבי |
    הגב