התפתחות דרמטית: הרב שמואל אליהו נחקר בפרשת סלומינסקי

על פי הדיווח בישראל היום, בשעות האחרונות יצא הרב שמואל אליהו ממשרדי להב 433, והעיד על הח"כ שעליו התלוננו מספר נשים

כתב ישראל היום יהודה שלזינגר  חושף כי  מוזס לא היחיד שהיה בלהב 433 היום. גם הרב שמואל אליהו נחקר במשטרה על פרשת ההטרדות לכאורה של ח"כ ניסן סלומינסקי (הבית היהודי

על פי הדיווח בישראל היום, בשעות האחרונות יצא הרב שמואל אליהו ממשרדי להב 433, והעיד על הח"כ שעליו התלוננו מספר נשים.

חבר הכנסת ניסן סלומינסקי מהבית היהודי הוא חבר הכנסת החשוד כי הטריד נשים – כך פורסם בגלי צה"ל.  בסביבת ח"כ סלומינסקי מכחישים את הטענות נגדו: "יש לי חיבה לבבית לנשים שפורשה בצורה לא נכונה ועל כך אני מצר", נמסר מלשכתו.

על פי ועדת הרבנים שבדקה את העדויות, סלומינסקי צפוי להשעות את עצמו מפעילות בוועדות הכנסת ולהתנצל בפני המתלוננות.

במסדרונות הכנסת מדברים  כבר זמן רב כי סלומינסקי נוהג להטריד נשים, אך עד כה אף אחת מהנשים שהוטרדו לא הסכימו להעיד. לפני כחודש הנשים שטוענות שהוטרדו, רובן דתיות, מסרו את עדותן.

שר החינוך נפתלי בנט זימן אליו את סלומינסקי, שהכחיש את הטענות. בנט הורה על הקמת פורום רבנים שיבדוק את החשדות. בינהם הרב שלמה אליהו, רבה הראשי של העיר צפת וחבר מועצת הרבנים, והרב איתן אייזמן איש חינוך וחבר פורום "תקנה". הרב שמואל אליהו אישר את הפרסום ופרטיו ולמעשה את העובדה שמדובר בעבירות חמורות.

מטעמו של חבר הכנסת סלומינסקי נמסר בתגובה: "ח"כ סלומינסקי מעולם לא הטריד נשים. מהפגישה עם הרבנים הבין שיתכן שהתנהלותו הלבבית, הידועה כלפי כל אדם, התפרשה לעיתים באופן אחר ועל כך הוא מצר. ח"כ סלומינסקי משרת את הציבור כ-40 שנה, כולל בכנסת, וימשיך לעשות זאת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.