התקליטן שהתחשמל מהרמקול פגש את מצילי חייו – צפו בוידאו מרגש

הסיפור שהסעיר את כולנו, התקליטן הראל טל התחשמל ממיקרופון באמצע החופה שאליו הוזמן לתקלט, ההתחשמלות המפחידה תועדה במצלמות כפי שפרסמנו כאן, הוא כבר היה ללא דופק ונשימה, ורק ההחייאה המוצלחת של אנשי מד"א החזירה אותו לחיים.  ההצלה המופלאה והמהירה הפתיעה את כולם, ואף בשבת ערכו חבריו מסיבה לכבודו, למסיבה המיוחדת הגיעו לא אחרים מאשר מצילי חייו, צוות הפרמדיקים.

הסיום המרגש לתאונה המפחידה. לפני כשבועיים, במהלך חתונה של זוג חברים, החזיק הראל טל את המיקרופון כפי שעשה פעמים רבות במהלך עבודתו כשתקליטן. אלא שמשהו השתבש ותוך כמה שניות טל התחשמל ומצא עצמו במצב של בין חיים למוות.

לאחר החייאה מוצלחת פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבו אנוש. המשטרה בודקת את הנסיבות.

במשך דקות ארוכות העניקו צוותי מגן דוד אדום טיפול לחבר שהחשמל מחוץ לאולם ואז פינו אותו במצב קשה לבית החולים סורוקה.  בשעה שהחבר נאבק על חיו לחתן ולכלה סיפרו שמצבו התייצב והחופה התחדשה. החגיגה באולם נמשכה, בזמן שבבית החולים נאבקו הרופאים על חייו של הפצוע במחלקה לטיפול נמרץ. עד להחלמתו המפתיעה לפני כמה ימים והמסיבה שהוכנה במיוחד לכבודו, אלא שחבריו של טל לא סיפרו לו שלמסיבה ביישוב יד בנימין הוזמנו אורחים מיוחדים. הצוות הרפואי שלמעשה שמר את טל בחיים הגיע במפתיע. "ממש הפתעתם אותי שבאתם, באמת. לא חלמתי", אמר טל לפרמדיקים המרוגשים.

ערן שווארץ פרמדיק של מד"א נשא במסיבה כמה מילים: "אנחנו שמחים שהגענו לראות אותך, אנחנו גם שמחים שהתוצאות היו חיוביות,שהוא מצליח  לחזור לביתו בריא ושלם". סיים והתחבק עם הראל טל בהתרגשות.

צפו במסיבה והריקודים שבה פגש את הפרמדיקים באדיבות ערוץ 10:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.