התקנת מזגן רצפתי עושים עם טכנאים מומלצים מאתר Fix It Now

ימי הקיץ הלוהטים הוכיחו לכולנו שפשוט לא ניתן לחיות בלי מזגן ולמרות המאווררים המתקדמים והחדישים עדיין אין תחליף אמיתי למזגן שמקרר את הבית תוך מספר שניות בלבד. אחרי הקיץ הלוהט מגיע כמובן החורף המקפיא ובמקומות רבים בישראל גם את החורף לא ניתן להעביר ללא מזגן ואם אתם מחפשים מדריך עבור התקנת מזגן בדירתכם הגעתם בדיוק למקום הנכון.

כמו בכל תחום, גם כאשר מדובר על התקנת המזגן יש לפעול בשלבים ברורים ולא לנסות לחפש קיצורי דרך אחרת אתם עלולים לעשות נזק גדול ולפגוע מאוד ביעילות של החימום והקירור של המזגן בביתכם. בנוסף לשלבים שנמצאים בהתקנת כל מזגן יש להתחשב גם בסוג המזגן עצמו שכן הוראות ההתקנה עלולות להשתנות מעט בהתאם ליצרן של המזגן.

בחירת המקום הנכון ביותר עבור המזגן
אחת השאלות הראשונות שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו בעת התקנת המזגן היא היכן למקם את המזגן עצמו, היכן למקם את המעבה והיכן למקם את המדחס. לכל אחד מחלקי המזגן יש מקום מועדף וכמובן שאם לא תרכיבו את אחד החלקים במקומות המיועדים לכך אתם עלולים לפגוע באיכות המזגן במקרה הטוב ובמקרה הרע אף להרוס לחלוטין את חלקי המזגן. להתקין מזגן בדירה נשמע אולי כמו פעולה מסובכת אבל האמת שאם ממקמים את החלקים של המזגן במקומות הנכונים כל התהליך הופך להרבה יותר פשוט.

את המזגן עצמו למשל יש להתקין במקום אסטרטגי בדירה, כלומר מקום מרכזי כדי שתוכלו לנצל בצורה מירבית את החימום והקירור שיוצאים ממנו. את המעברה למשל, שהוא יחידת הפנים של המזגן יש למקם רק בקיר בטון חזק (לא בקיר גבס למשל) ולדאוג שאין שום חפץ או רהיט שחוסם את הפתח שלו אחרת האוויר לא יכול לזרום באופן חופשי וזה גם פוגע ביעילות שלו וגם הורס את המזגן. את המדחס נמקם במרפסת או מחוץ לחלון בסלון אך חשוב לדאוג שהוא לא קרוב מדי לחלון שלכם או לחלון שלא השכן שכן הוא פולט חום ועלול לפגוע באיכות החיים שלכם במידה ובהתקנתם אותו לא במקום הנכון.

חיבור החשמל והצינורות
לאחר שמיקמנו את חלקי המזגן במקומות הנכונים ביותר זה הזמן לחבר את הכבלים ואת צינורות הניקוז מהמזגן וחלקיו לנקודות החשמל או למקום המיועד. כאן כבר נדרש דיוק מירבי וחיבור לא נכון או לא מספיק חזק עלול לגרום לכם נזק רב בבית ואף לגרום לסיכון חיים. את ההתקנה של המזגן בדירתכם השכורה אתם כמובן יכולים לבצע בעצמכם אבל אם אתם לא בטוחים בעצמכם חפשו איש מקצוע שיבצע עבורכם התקנת מזגנים במחיר זול כדי שלא תצטרכו לקרוע לעצמכם את הכיס על דירה שיכול להיות שעוד שנה או שנתיים כבר לא תהיה קשורה אליכם.

שירותי טכנאי מזגנים מהיום להיום רק ב Fix It Now  מזגנים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.