סער מתקרב אל הדת: "נדרתי נדר בברית שאשמור שבת" (וידאו)

מכל כלי התקשורת בחר גדעון סער להתראיין דווקא לעיתון החרדי משפחה, כך בחר הכתב לענייני חרדים יאיר שרקי לדווח על התקרבותו של סער לדת בכתבה הערב בערוץ 2. עוד מסופר בכתבה על ביקורים תדירים בביתו של הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א. סער מספר על הביקורים "התדירות של הביקורים האינטראקציה לא כל כך קרובה. לפעמים אתה בא לקבל עצה, לפעמים אתה בא לקבל ברכה"

מכל כלי התקשורת בחר גדעון סער להתראיין דווקא לעיתון החרדי משפחה, כך מציין בכתבתו הכתב לענייני חרדים יאיר שרקי כשהוא מסקר את התקרבותו לדת של גדעון סער.

עוד מסופר בכתבה על ביקורים תדירים בביתו של הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט"א. סער מספר על הביקורים "התדירות של הביקורים האינטראקציה לא כל כך קרובה. לפעמים אתה בא לקבל עצה, לפעמים אתה בא לקבל ברכה."

בהקלטות שפורסמו בכתבה נשמע סער כשהוא אומר "אני רואה את המסירות הזו של לימוד תורה, בואנ'ה זה דבר ענק. זה דבר שהוא בעיני דבר גדול" . עוד אמר גדעון סער בראיון ל'משפחה' "המנהיגות האמתית היא זו שתוכל לדבר לכל הקהלים ולא זאת ששוללת" ועקץ את אלה שתקפו אותו  "עכשיו אתה רואה עכשיו שיש כאלה ש… בלי שמות, שתקפו ועכשיו הם רוצים להתקרב. זה גם לא נכון ברמה הערכית וזה גם לא נכון ברמה של ההתנהלות הציבורית וזה גם לא נכון ברמה של ההתנהלות הפוליטית לעבוד ברמה הזאת".

"נראה שסער עובר תהליך אמיתי שכולל שינויים מהותיים בחייו, ולכן מרגיזה אותו הטענה שהכל נועד כדי לקרוץ לקהל הדתי והחרדי, למשל בהחלטה לסגור את המרכולים בתל אביב בשבתות". ציין שרקי.

צפו בכתבה:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.