התקשורת משתיקה: ערבים ביצעו לינץ' בחייל צה"ל

איפה ואיפה: התקשורת בוחרת להתעלם מתקיפתו של חיל צה"ל על ידי ערבים בנצרת עילית, החייל שהיה בדרכו לבסיס נחבל בכל חלקי גופו.

את הידיעה הבאה ספק אם תקראו בתקשורת החילונית בטח שלא בכותרת ראשית: ערבים תקפו חייל נוצרי לבוש מדים בתחנת אוטובוס בנצרת עילית. החייל שהיה בדרכו לבסיס נחבל בכל חלקי גופו.

לאחר מכן הגיע החייל לקבלת טיפול בבית החולים פוריה בטבריה, ושוחרר לקראת חצות.
חייל 1

בפורום הגיוס של העדה הנוצרית סיפרו כי הערבים קראו לעבר קריאות גנאי.החייל עצמו נס והחל לברוח לחורשה אך הערבים המשיכו בשלהם תפסו אותו והיכו אותו מכות נמרצות. "למרבה הצער הוא לא היה חמוש", אמר ראש פורום הגיוס של בני העדה הנוצרית, "הוא נפגע לא רק פיזית אלא גם נפשית. איך אמור להרגיש חייל כשמכים אותו, בועטים לו בראש ויורקים עליו?"

מנהיג הפורום גבריאל נדאף מספר "היו מקרים של תקיפות ברחוב, אבל גם בבית של חיילים. לא ייתכן שיפחדו ללכת במדים ברחוב. זה נשמע למישהו הגיוני לתקוף חייל באיראן או בירדן? לא ייתכן שחייל יהיה גיבור בגבול אבל יפחד לחזור הביתה. לדעתי כל חייל שנמצא בסכנה צריך להשתמש בנשק האישי".

כמובן, הידיעה הנוכחית זכתה לאיזכור איזטורי באתר ידיעות אחרונות, בשעה שתקיפה כזאת על ידי קיצונים במאה שערים הייתה זוכה לכותרת ראשית בכל העיתונים החילונים.

עסקנים חרדים טוענים כי התקשורת שוב חשפה את טלפיה, "התקשורת אוהבת להסית כנגד הציבור החרדי – אך כאשר מדובר בחייל נוצרי שמותקף על ידי ערבים התקשורת משתתקת ומעלימה את המידע מהציבור הכללי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.