"התקשורת רודפת את דרעי? בדיוק להיפך"

עקיבא נוביק בפוסט מעורר מחשבה: "עיתונאים רבים ידעו על הוילה ולא פרסמו עד שנפתחה חקירה בענין". לפוסט המלא {דעה}

"ההנחה הכי גדולה שדרעי קיבל על הוילה בספסופה היא מהתקשורת", כך קובע כתב ערוץ 10, עקיבא נוביק, בדברים שהוא מפרסם בדף הפייסבוק שלו בהקשר של פרשת דרעי.

נוביק מסביר: "קשה לחשוב על פוליטיקאי שקיבל הנחה כל כך גדולה מעיתונאים, כמו הסיפור של אריה דרעי והוילה בספסופה. הרבה לפני שהמשטרה פתחה בבדיקה, ביקרו סביב הוילה המוגזמת הזאת המון עיתונאים וצילמו אותה מכל כיוון. כל כתב פוליטי רציני מכיר את מרתף היין (שהתחיל כמקווה טהרה), את הבריכה ורבע ואת המקורב של דרעי שמנהל את ענייני הבניה ולאחרונה דרעי מינה אותו ליועץ מיוחד שלו. אני אישית מכיר את הסיפור יותר משנה, ויודע על לפחות שישה שהכירו את הסיפור ולא פרסמו.

הוילה הזו שכבה במגירות של חצי מהעיתונאים הפוליטיים בישראל כי כולם החליטו, במקביל ובלי לתאם, שזו לא כותרת כשבתו של פוליטיקאי בונה וילה. למרות שאין שום סיכוי שהילדה (דסי אילוז, גיבורת סרטון ׳אני מאשים׳) יכולה לממן כזו וילה ממשכורות של אברך ומזכירה וברור שדרעי עזר שם. למרות שהוילה המשפחתית הזו (שדרעי מבקר בה המון ביחס לבית של בת שבכלל לא גרה בו) ולמרות שדרעי הפיק תוך כדי בנייתו בלי בושה את סרטון השקופים שבו הוא משתלח ובז לכל סממן עשירות".

ומדוע עכשיו התקשורת מדווחת בהרחבה על הענין? "המשטרה החליטה שזו כותרת", כותב נוביק ומוסיף: "אחרי הפרסום של עמית סגל, הוצאנו מהבויידעם את רשימת הנכסים המרשימה של משפחת דרעי, שדי ברור שחלקם ממומנים מכסף שדרעי קיבל (כדת וכדין עד כמה שידוע) מעשירים שהוא ייעץ להם לפני הפוליטיקה. מיד קמו מעריצי דרעי ומיהרו לצעוק שדרעי נרדף כמו שאף פוליטיקאי לא נרדף מעולם".

נוביק גם טוען כי אין שחר לטענה כי הפרסומים הרבים מקורם ברדיפה עדתית. "בואו נעמיד דברים על דיוקם. ודיוקם הוא שהם לא נכונים. התקשורת עוסקת גם עוסקת בבתים מופרכים של פוליטיקאים (למשל ארדן, בנט ושקד האשכנזים- בתגובה הראשונה) ועוסקת בנכסים של הילדים שלהם כשהמשטרה מחליטה לעסוק בזה (למשל ליברמן ופאינה- בתגובה השניה). אריה דרעי קיבל אפילו הנחה, כשכולנו שתקנו מול סרטון השקופים המכוער, ידענו שיש פה צביעות שאין כדוגמתה מצד מנהיג ״חברתי״ שתוקף את העשירים כאילו הוא לא אחד מהם".

"אבל למעריצי דרעי אין אף קלף בחפיסה חוץ מהמנטרה השחוקה והחלולה של ״רודפים אותו״ ו״הוא זכאי״. אנחנו כבר לא ב93׳, הגיע הזמן להתקדם", מסכם נוביק.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נוביק נוביק… תמיד היית נגד… תמיד היית לצד אלי ישי… אז מה בדיוק אתה מטיף לנו מוסר???

    צבועעע |
    הגב