התרגיל שבישלו למתנדבים של 'איחוד הצלה': קפצו מהבריכה ולא מצאו את הזירה : צפו בוידאו

עם תחילת בין הזמנים מתנדבי 'איחוד הצלה' שהו היום (רביעי) ליום כיף בפארק נחשונית.

ב'איחוד הצלה' דאגו לפנק את המתנדבים המסורים בפארק שממוקם בסמוך לאלעד. המתנדבים דילגו בין מתקן למשנהו. ושחו להנאתם בבריכת הפארק, וקיימו את אשר נאמר וקווי ה' יחליפו 'כוח'….

אלא שאליה וקץ בה. תקרית לא נעימה העיבה על היום – כיף. היה זה – כאשר מתנדבי 'איחוד הצלה' קיבלו הודעה בקשר על תאונה שאירעה בכביש 444 הסמוך.

המתנדבים לא חשבו יותר מידי, וכאן נמדדה מסירותם – כאשר הם ויתרו על שחייה בבריכה, כולם קפצו עם המגבות, עם הבגדי -ים ואצו רצו לעבר האופנועים של איחוד הצלה אשר עמדו בשורה.

 המתנדבים שעטו לזירת האירוע, וניסו לאתר את הנפגעים, אלא ששם  ציפתה להם הפתעה: אין זכר לפצוע ואין זכר לתאונה  "ב"ה, קריאת שווא". הם מלמלו.

 בעודם חוזרים לפארק, גילו המתנדבים את התרמית: לטענת מתנדבים של 'איחוד הצלה' הקריאה הגיעה ממד"א, ו'באיחוד הצלה' טוענים כי הם נפלו לפח שטמן להם מתנדב או פרמדיק במד"א שחמד לצון והקפיץ את עשרות המתנדבים מהבריכה…

 תגובת מד"א, לא התקבלה ושתתקבל נשמח לפרסמה.

צילום תמונה פלאש 90

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עד שכבר היה להם שעתים בשנה למשפחה גם זה ברחו לילדים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. איחוד הצלה עושים עבודה מצוינת ועכשיו שיצאו לחוויה, מד"א חייבים להרוס להם? פשוט גועל נפש, לא יפה מצדם (של מד"א)!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. חחחח. הם חבורה של מטומטמים ושקרנים. ראשית, אף אחד לא רץ עם הבגד ים כמו שרואים בוידיאו. שנית, לו היה זה אר"ן היה יוצא ביפרים. זה היה תרגיל פתע למוקד לראות איך הוא מתפעל את עצמו בזמן אר"ן ולא קשור בכלל למתנדבים. אז שיפסיקו כבר עם הרגשי נחיתות שלהם כאילו שלמד"א אין משהו אחר לעשות. ואיך אתם בכלל מעיזים להאשים ארגון שחיי אדם אצלם זה ערך עליון בזילות חיי אדם.

  אחד יודע |
  הגב
 4. אה זה לא יצא בגל שלהם … הם האזינו כמו גנבים אז לאיזה תגובת מד"א הנכם מצפים??
  אז

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. גועל נפש. מדא משחקים בחיי אדם. לא מובן. כל הכבוד למתנדבי איחוד הצלה

  חזקי |
  הגב
 6. חבל שהם חיים בתחושת רדיפה. עובדה שלא הוציאו ביפר כוננים ולא במירסים של מד"א. הוציאו רק בקשר אמבולנסים. מוקד ירקון עשה תרגיל פתע רק לאמבולנסים. יש להם בעיה שהם יושבים על הקשר של מד"א. אז מספיק להבעיר סתם אש…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב