התרגיל של חסידי הרב ברלנד לראש העיר דימונה

ראש העיר דימונה בני ביטון דאג לבטל את האירוע, אך חסידי הרב ברלנד מצאו כתובת אחרת, והאירוע יתקיים כמתוכנן

הרב אליעזר ברלנד ממשיך בסבב השיעורים שלו ברחבי הארץ למרות התיעודים המביכים שפורסמו השבוע שבו הוא נראה מבצע מעשים שלא מקובלים בציבור החרדי. ראש העיר דימונה בני ביטון דאג לבטל את האירוע, אך חסידי הרב ברלנד מצאו כתובת אחרת, והאירוע יתקיים כמתוכנן.

למרות הצהרותיו של ראש עיריית דימונה שלא ייתן לקיים כנס בדימונה. החסידים של הרב ברלנד פרסמו בשעה האחרונה על מיקום של אולם שונה שבו יתקיים הלילה השיעור על אף התנגדות תושבי העיר.

בשובו בנים טוענים כי שני האולמות היתלו בראש העיר, בעל אולם אחד הודיע לו שלא יקיימו את האירוע, אך בעוד ראש העיר כבר התהדר בהישג, האולם השני תיכנן לקיים את האירוע בשל קרבתו לחסידי הרב.

וכך נמסר אתמול מהעירייה "העיר דימונה והעומד בראשה מר בני ביטון מחבקים את הדת והמסורת היהודית על סוגיה וגווניה השונים, וכן מכבדים אורחים הפוקדים אותם. מאידך, אין בכוונת מר ביטון לאפשר לאנשים שהורשעו ואף ריצו עונש מאסר בפועל לעשות נפשות בקרב תושבי העיר.

לפיכך פנה מר ביטון לבעל האולם ("אדורה"), שבו אמור להתקיים מחר הטקס, והסביר לו את הבעייתיות שבקיום האירוע. הבעלים הקשיב והתרצה ולכן האירוע לא יתקיים מחר באולמי אדורה, גם לא במקום אחר בעיר דימונה.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הצדיק

    מסכן בעל האולם אדורה הפסיד אם לא היה שומע את הלשון הרע שלהם היה מרויח כנראה שבאמת השפע שיוריד הרב מגיע לבעל האולם שמקורב לחסידי הרב

    הצדיק |
    הגב