התרגשות בסקווירא: האדמו"ר יגיע לביקור בישראל

בהתרגשות רבה מקבלים קהל חסידי סקווירא בישראל את הבשורה המשמרת על בואו של האדמו”ר מסקווירא למסע מיוחד לארץ הקודש בשלהי חודש טבת שיימשך כמספר שבועות לרגל חנוכת הבית לבתי המדרש של החסידות

בהתרגשות רבה מקבלים קהל עדת חסידי סקווירא בישראל את הבשורה המשמרת על בואו של כ”ק האדמו”ר מסקווירא שליט”א למסע מיוחד לארץ הקודש בשלהי חודש טבת שיימשך כמספר שבועות לרגל חנוכת הבית לבתי המדרש של החסידות בירושלים ובבני ברק ומעמד הכתרת שלושת דיינים חדשים בישראל.

הדיינים החדשים שיוכתרו בעת מסע האדמו"ר הם הרב אהרון גאלדמינצער, הרב יעקב צבי איינהורן והרב יעקב אייזנברגער. דיינים אלו ישמשו בקהילות החסידות בירושלים, בני ברק ובית שמש.

בישראל צפוי האדמו"ר להתפלל יחד עם מאות מחסידיו בכותל המערבי, שם יקרע קריעה אל מול בית קדשי הקדשים, ויעתיר בתפילה ובתחנונים לרפואת חולי ישראל. כמו כן צפוי להגיע לביקור מיוחד בבית גיסו כ”ק אדמו”ר מבעלזא בירושלים.

ביקורו האחרון של האדמו"ר מסקוורא בישראל היה בחודש אדר לפני כשלוש שנים אז הגיע האדמו"ר מסקווירא לביקור בזק בישראל לרגל חתונת בתו הצעירה של האדמו"ר ממחנובקא.

בקרב קהל חסידי סקווירא בארץ ישראל שוררת התרגשות לקראת הימים בהם יזכו לחסות בצלו של האדמו"ר וועד הנסיעה השלים את ההכנות הלוגיסטיות האחרונות לארגון המעמדים הגדולים ולאירוח קהל של אלפי חסידים מכל רחבי תבל שיבואו לשהות בצל האדמו"ר בישראל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.