הFBI חושף וידאו של החשודים בפיגוע המרתון בבוסטון – צפו

ה-FBI פירסם אמש (יום חמישי לפי שעון ארה"ב) תמונות וידיאו וסטייל של שני חשודים בפיגוע במרוץ המרתון בבוסטון ביום שלישי השבוע.

ה-FBI לא מסר כל פרט נוסף על שני החשודים מלבד כך שהראשון מהם, שנראה בעל עור שחום ומראה מזרח תיכוני, שחובש כובע שחור, כונה חשוד מס' 1, ואילו חברו שחובש כובע לבן, כונה כחשוד מס' 1. ה-FBI הגדיר את השניים כחשודים. והזהיר את הציבור האמריקני כי הם מסוכנים ויכול להיות שהם מזוינים.

המקורות ללוחמת טרור בארה"ב מוסרים, כי התמונות שפרסם ה-FBI אינן חדשות ותמונות של החשודים הופיעו כבר באתרים שונים באינטרנט ביום רביעי בלילה וביום חמישי. במילים אחרות,  מי שפרסם את התמונות ידע כי אלה החשודים אחריהם ה-FBI, מנהל עתה מרדף.

שירותי הביטחון האמריקני מציינים, כי חשוד מס' 1 הוא שהניח את הפצצה ליד קו הסיום של המרתון, ואילו חשוד מס' 2 הוא שהניח את הפצצה במרחק של 100 מטר מהפצצה הראשונה כדי לגרום לאבידות כבדות. ה-FBI לא אמר אם לשני החשודים, היו סייענים שעזרו להם להרכיב את הפצצות ולהגיע לאזור כי השניים נראים כאשר הולכים אחד אחר השני בין הממונים הנמצאים ברחוב, כאשר כל אחד מהם מקפיד כי הקשר ביניהם לא ינתק. זו בדיוק הצורה בה היו לבושים וצעדו המתאבדים שביצעו את הפיגועים ברכבת התחתית בלונדון ב-7 ביולי 2007.

צפו:

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.