וְשָׂמַחְתָּ֖ בְּחַגֶּ֑ךָ: המדריך המלא לשמחות בית השואבה

אתר אקטואליק מציג לגולשים את הרשימה המליאה של שמחות בית השואבה שיתקייימו במוצאי החג הראשון א' של חג הסוכות

ירושלים:

ישיבת 'משכן שלמה' בירושלים, עם שלום ברנהולץ ותזמורתו.
ארגון בני הישיבות רמת שלמה רח' הרב מאיר חדש 1 ירושלים הזמר אבי אילסון עם תזמורת מורחבת בניצוחו של אלכסנדר מיטלמן.
בטיש אצל האדמו"ר מדושינסקיא ברחוב שמואל הנביא בירושלים, עם הקלידן אליעזר ברנדמרק והאחים וויינברגר.
ישיבת 'תפארת התלמוד' (שינקר) ברחוב גרוסברג בגוש 80 בירושלים, עם הקלידן פסח באגד והזמר חזקי טאלר,
ישיבת 'אור שמואל' בירושלים עם הזמר קובי מירסקי ותזמורתו.
ישיבת 'אור אלחנן' לצעירים בשכונת גבעת שאול בירושלים עם נפתלי דויד ותזמורתו.
ישיבת 'תכלת מרדכי' בגבעת שאול ירושלים, עם הקלידן מוטי נוימן והזמר איציק עובדיה.
ישיבת 'אהל תורה' לצעירים בשכונת רמות, בליווי תזמורת.
משה קליין ותזמורתו בירושלים בבית וגן ישיבת חברון הקטנה
שע"ת רחמים אהרן שווייצער הישיבה הגדולה 'שערי תורה' שמואל הנביא 79 ירושלים – האירוע באישור ובהכוונת וועדת השבת

ביתר עילית:
בית הכנסת משכן הקודש רחוב אש קודש 6 בשעה 20:00, עם הזמר והפיטן אבי צליח
בית הכנסת אהל שלמה רחוב הבעל שם טוב 3 בשעה 20:00, עם התקליטן שלומי טויטו.
בית הכנסת שמחת יצחק רחוב חזון איש 19 בשעה 20:00, עם הזמר והפיטן יצחק וענונו.
בית הכנסת תפארת בנימין רחוב חזון איש 6 בשעה 20:00, בליווי תזמורתו של שלומי גרינברג.
ישיבת משכן משה רחוב סלונים 13 בשעה 20:00, עם התקליטן אלעד זיני.
ת"ת נתיבות שלום רחוב בנין דוד בשעה 20:30.
חב"ד שכונת הדס כף החיים 36 בשעה 22:00, בליווי תזמורת.
בית הכנסת הר"ן רחוב זוועיל 2 בשעה 21:00, בליווי תזמורת ביכלר צלילים.
בית הכנסת תפארת אברהם קרלין רחוב חתם סופר 8 בשעה 21:00 בליווי תזמורת.
בית מדרש לחסידות רחוב ברים 12 בשעה 20:20, בליווי תזמורת.
בית הכנסת בית אהרון קרלין רחוב פחד יצחק 5 בשעה 19:00, בליווי תזמורת.
בית יעקב חיים קרלין רחוב דרכי איש 26 בשעה 21:00, בליווי תזמורת.
הדרת מנחם רחוב נדבורנא 25 בשעה 21:00, א.בריכטא ותזמורתו.
בית הכנסת זרע לוי בוסטון אם הבנים בשעה 20:30, עם יחיאל פרנקל.
רחמיסטריווקא רחוב המגיד ממעזרטש 48 בשעה 21:00, בליווי תזמורת.
צאנז תמר רחוב החוזה מלובלין 30 בשעה 21:30, בליווי קעניג ותזמורת.
באיאן נחלת יעקב רחוב החוזה מלובלין 1 בשעה 21:00,בליווי תזמורת.
באיאן היכל מרדכי ושלמה רחוב נדבורנא 9 בשעה 20:30, בליווי תזמורת.
באיאן תפארת מנחם רחוב מעזריטש 37 בשעה 20:30 בליווי תזמורת.
באיאן נחלת ישראל רחוב קדושת לוי 36 בשעה 20:30, בליווי תזמורת.
באיאן היכל משה רחוב רבי עקיבא 31 בשעה 21:00, בליווי תזמורת.
בית הכנסת נתיבות שלום מוסדות סלונים רחוב יסוד העבודה 10 בשעה 21:00, עם תזמורת עולם המוזיקה.
חלקת יהושע ביאלא רחוב קדושת לוי 89 בשעה 21:30, עם אלעזר קעניג ותזמורתו.
לוצק רחוב קדושת לוי 106 בשעה 21:30, בליווי תזמורתו של אברהם גלויברמן.
בית הכנסת עץ החיים רחוב בעל שם טוב 3 בשעה 20:00, עם גמליאל לוי ותזמורתו.
הקלידן אפרים סגל בליווי מקהלה מהחסידות מוצאי יום טוב ראשון בית הכנסת ערלוי

בני ברק:
חניכי ישיבת 'אורחות תורה' ברח' רבי עקיבא בב"ב, עם הזמר והקלידן דודי ביטרמן.
ישיבת 'חכמת שלמה' לצעירים בבני ברק, עם שרוליק שטרן וחיים עקשטיין.
ישיבת 'בית דוד' לצעירים בבני ברק, בליווי תזמורתו של נחמן גולדמן.
ישיבת 'משכנות הרועים' בבני ברק, עם שלמה אשר ותזמורתו.
בבית הכנסת 'דברי שיר' בבני ברק, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן שמחה שלזינגר.
בבית הכנסת 'שומרי שבת' בבני ברק בראשות הגרש"ז רוזנבלט עם הקלידן בני ורדי ותזמורתו.
מוצאי חג ראשון בביכנ"ס משכנות יעקב ברח' קהילות יעקב בני ברק הקלידן אשי ויס והזמר שמילי אקשטיין
ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין בבני ברק, עם האורגניסט זמר אברמי גולדשטיין.
מוטי גלזר בשירה ונגינה . ישיבת ברכת אפרים בני ברק
עמי כהן שלמה כהן מוצאי יום טוב ראשון אולמי קונקורד בני ברק
שלום הלוי מוצאי יום טוב ראשון ישיבת נתיבת התורה בני ברק

מודיעין עילית
ישיבת לצעירים 'תורת מרדכי' במודיעין עילית, עם הקלידן מנחם בליז'ינסקי והזמר נחמן בוימל.
ישיבת 'מלכות התורה' בקרית ספר מודיעין עילית יופיעו מוטי ליכטר ותזמורתו.
ישיבת 'מערבא' ליד מודיעין עילית, עם שלמה ברונר ותזמורתו המורחבת.
חיים איינהורן אלי טננהויז פונוביז' 7 אולם בני הישיבות

רחובות
ישיבת 'חכמת שלמה' לצעירים ברחובות עם יאיר בודנר.
הבמה המרכזית ברחובות, עם הזמר מנדי ג'רופי בליווי תזמורתו של המאסטרו יהודה גלילי.
הקלידן אלאור ולנר שמחה פרידמן מוצאי יום טוב ראשון בית חב"ד המרכזי – רחובות

פתח תקווה
בפתח תקווה בבית הכנסת 'דברי חיים' עם אברמי רוט בליווי תזמורתו המורחבת של ארהלה נחשוני ומקהלה בניצוחו של שרוליק הרשטיק.
בישיבת משכנות התלמוד רח' דוב נוב 8 פ"ת עם הזמר שלום ויס עם צביקי מילר ותזמורתו.
בפתח תקווה בחסידות מישקולץ, בליווי להקת ה'קינדרלעך' ויניב בן משיח.

בית שמש
בבית הכנסת דושינסקיא ברחוב רבי יהושע בבית שמש עם הזמר אלי' ווייס ותזמורתו.

אלעד
באלעד שמחת בית השואבה אצל המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן עם ברוך ויזל וארי פרקש עם אמן הקלרינט שלוימי גוטליב.
ישיבת 'אבן האזל' באלעד, עם הקלידן והזמר משה לוין.

רכסים
ישיבת כנסת חזקיהו הקטנה לצעירים ברכסים, עם הזמר והמלחין ישי שלר והקלידן והמעבד לירן אלקובי.

אשדוד
ישיבה קטנה 'וילקומיר' באשדוד, עם הזמר נחמן בוימל והקלידן שלמה מוזס.
עמירן דביר ותזמורתו קרית אברמסקי – אשדוד

נתיבות
הישיבה לצעירים בנתיבות, עם הזמר נתי לוין, ומוישה שמחה ותזמורתו.
המנגנים מוישי רוט ותזמורתו אולמי ביהכ"נ בית בוכריס

אופקים
בבמה המרכזית באופקים הזמר אלי הרצליך בליוי תזמורתו של שמשון דניאל.

באר יעקב
ישיבת גרודנא בבאר יעקב, עם אברהם משה ברדוגו והקלידן אבי דרור.

בת ים
ישי ריבו. זמרים אורחים: ניר ועידו קפטן אמפי פיס בת ים

חולון
חיים ישראל ונמואל הרוש אולמי קאסיה – רח' המלאכה 47 חולון

בני ראם
קובי וינר ישיבת בני ראם בראשות הרב פרידמן שליט"א

באר שבע
יואלי דיקמן ותזמורתו ליפא שמעלצר ורולי דיקמן 08:30:00 מוצאי יום טוב ראשון אולמי הינומה באר שבע

תל אביב
חיים ישראל איציק אשל ואבישי אשל מרכז קהילתי עמיאל – תל אביב

עמנואל
באולם העיריה, הזמר קובי גרינבוים, עם תזמורת מורחבת בניצוחו של המנצח מוישי וינדיש, בליווי מקהלה בניצוחו של איציק פילמר.

נתניה
בבית הכנסת מנין אברכים בנתניה, עם נפתלי קמפה ואלי קליין, קומזיץ ושמחת בית השואבה.
מקהלת צאנז סעדיה גאון 10 נתניה

קיבוץ "מעלה החמישה"
בקיבוץ "מעלה החמישה" לאורחי חברת "תור פלוס" במלון יערים עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי מקהלת יחד ותזמורת.

זכרון יעקב
בבית הכנסת המרכזי של הקהילה החרדית בזכרון יעקב, עם יוס'לה קרישבסקי והרשי הרטמן.

 

 

 הרשימה מופצת באדיבות מערכת בחזית ו ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל & בינדר

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.