ואיפה ישרת הבן של ח"כ ניסים זאב? בחיל הים! צפו בחשיפת הערוץ הראשון

ח"כ ניסים זאב מש"ס, הביע את התנגדותו לגיוס בני הישיבות באופן נחרץ אולם הערב נחשף בערוץ הראשון כי בנו של זאב הולך להתגייס ליחידה בחיל הים.

קצת רקע לגבי דעתו של זאב לגבי חוק הגיוס,  במהלך הדיונים על הכניסה לקואליציה אמר זאב, "הרי עיקר הבעיה היא לא השוויון בנטל. ראינו איך קדימה התרסקה כשהפכה את זה לדגל. זה נושא שלא תלוי בפוליטיקאים אלא גדולי ישראל יחליטו, ואם הם יגידו לא, אף אחד לא יתגייס".

לדבריו גם הרמטכ"ל קבע שאין מקום בצבא לכל החרדים. "יש שח"ר כחול, נצח יהודה ועוד כל מיני מסלולים. אבל הרמטכ"ל גנץ אמר לי אישית, שהצבא לא מוכן שתהיה חטיבה של חרדים, הם רוצים היום אפילו לבטל את הגדודים הדרוזים, הם לא צריכים את החרדים בצה"ל".

זאב מזהיר כי גיוס בכפייה יביא לאנרכיה. "גם אם יוציאו חוק גיוס לחרדים, כל בני התורה ילכו לבתי הסוהר. אין שום אפשרות לכפות שרות צבאי. מי שיחליט מי יוצא לשרות צבאי או אזרחי, אלה רק ראשי הישיבות שיגידו איזה אברכים שאין תורתם אומנותם ושרוצים לצאת לשוק העבודה, שילכו להתגייס למסלול מתאים. אני מציע לפוליטיקאים על תתחככו עם עולם התורה, אפשר לעשות הכל מתוך הידברות. גם ליאיר לפיד יש ראש פתוח, הוא לא אבא שלו הוא לאט לאט מפנים את הדברים".

רק לפני שבוע חשף זאב את דבר גזיזת הפיאות החיילים החרדים, להאזנה לדברים:

עתה לאחר שפורסם כי בנו של זאב משרת בצה"ל, נותר רק לשאול: מה לזאב בתנועת ש"ס?, את תגובתו של זאב לדברים לא קיבלנו, עד כה משתתקבל נשמח לפרסמה.

צפו בחשיפה – באדיבות הערוץ הראשון

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צודק בחקיקה על הגילוח של הפאות.
  פשוט מדינה פשיסטית. רוצים לעקור את הדת ולהמאיס את החיים על הדתיים שמגיעים לצהל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. לכל הכבוד לנסים זאב. הבן שלו לא התאים לישיבה אז הלך לשחר כחול וכד. אבל כל בניו בני תורה ובני ישיבות. הוא האמיתי ביותר בש"ס.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב