ובמקום הראשון: השר יעקב ליצמן

בסקר שביעות רצון הציבור מהנבחרים הפתיע שר הבריאות וכבש את המקום הראשון. וגם: האכזבה הגדולה של דרעי. לדירוג המלא {צובר פופולאריות}

אפקט הקאנביס? שר הבריאות, יעקב ליצמן, ממשיך לקצור את פירות הפידבקים התקשורתיים נוכח מהפכת הMRI ורפורמת הקנאביס. כך עולה מסקר של מכון המחקר 'פאנלס פוליטיקס' שנערך עבור אתר 'מאקו'.

הסקר נערך בקרב 800 נשאלים מעל גיל 18 המהווים מדגם מייצג. 120 חברי הכנסת והשרים חולקו לארבע קבוצות, וכל מוערך מקבל ציון ממאתיים איש. הסקר נערך בשבוע האחרון של אוקטובר, ובדק את שביעות הרצון של הציבור מתפקוד נבחרי הציבור בחודש זה.

את המקום הראשון במדד השרים כבש בסערה שר הבריאות, יעקב ליצמן (ציון ממוצע של 6.2), שמקדם – כאמור – שורה של רפורמות ושינויים במערכת שתחת אחריות משרדו.

אל המקום השני מגיעה שרת המשפטים איילת שקד (ציון 5.4), אל המקום השלישי הגיע שר התחבורה ישראל כץ (ציון 5.3), את מקומות 4-5-6 מאיישים השרים יעלון, בנט וארדן עם מדד של 5.1, מיד אחריהם מירי רגב עם מדד 5, אחריה מתייצבים השרים זאב אלקין וסילבן שלום, כאשר רה"מ בנימין נתניהו סוגר את הרשימה עם מדד של 4.4.

שר האוצר משה כחלון (ציון 4) שקולו נדם בחודש האחרון נוכח העימותים נמצא הרחק מאחור במקום ה-17 ואת רשימת השרים סוגר השר אריה דרעי (ציון 3) שזגזג החודש והתפטר מתפקידו כדי לאפשר את העברת מתווה הגז.

מי שאמרוים להיות מאוכזבים מאוד מתוצאות הסקר הם שר האוצר משה כחלון שהגיע רק למקום ה-17 ושר הפריפריה אריה דרעי, שדורג במקום האחרון. האם הטיפול בפריפריה יזניק גם אותו? ימים יגידו.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עם כל ים של כסף שהוא משקיע בתקשורת החרדית עם כל השוחד שהוא מזרים לשם כדי לצחצח תדמיתו המטונפת עם כל זה הוא לא שוה גרוש
  בוחרי שס טעיתם חיזרו בתשובה לא נורא לטעות הכי נורא להמשיך לטעות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הציבור קולט שדרעי רמאי שמשתמש בבוחריו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ומה עם החילונים לא ראויים גם הם לשינוי??ומה הקשר העדתי בכל זה???

  אופירה |
  הגב
 4. דרעי למטה לא בגלל מתווה הגז ! זה לא מעניין את הציבור ברחוב! דרעי למטה משום שחזר לפוליטיקה על תקן של בעל תשובה שבא להרים את שס ולדאוג לחלשים ולשקופים והנה חלפה שנה מכל ההבטחות יצא נוד !
  אנו
  ממשיכים להשחק תחת יוקר המחיה ויוקר הדיור שום משהו ממשי לא זז רק הסתה וסכסוכים פנימיים במקום להרים את הסמינרים הספרדים הוא מתקוטט אם האשכנזים על מכסות חזרנו אחורה 20 שנה לימי הקיפוח והשנאה חאלס המטבע של הקיפוח נמאס דרעי אתם על השיבר עכשיו תדאג לבוחרים שלך תקים מוסדות תוריד מיסים תדחוף הקמת ערים חרדיות חדשות תתחיל לעבוד במקום להתבכיין ולחתור הבטיחו לנו דרעי אחר והנה חזר אלינו אותו חתרן בלתי נלאה שום דבר לא השתנה

  אברהם |
  הגב