והגדת לבנך: "הסיפור כפי שלא הומחש מעולם"

הגדה מצויירת לפעוטות והגדה בהפקת ענק של איורים מרהיבים לילדים, ה- מתנה לפסח שכל ילד ישמח לקבל, לקרוא ולהפנים. אזהרה: לא לילדים בלבד

ההגדה הראשונה שלי

גם לפעוטות ולילדים מגיע! – לראשונה המאיירת המוכשרת רות בייפוס מגישה להם הגדה מצויירת ביד אמן, מרהיבת עין ומושקעת במיוחד.
'ההגדה הראשונה שלי' מסדרת 'שלבים' נוצרה במיוחד עבור הפעוטות שלנו, שמדף ההגדות הזניח אותם עד היום.
היא בנויה במיוחד לילדים, ומכילה בדיוק את מה שהם צריכים.

32 עמודי צבע מדהימים עוקבים אחר מהלך ליל הסדר וסיפור יציאת מצרים. כל דף כולל מלל קצר ותמציתי המתאים למי שכבר מסוגל לקרוא מעט, ומאפשרים גם לפעוט להרגיש שותף מלא במתרחש סביב השולחן.

ההגדה מצויירת מנקודת מבטו של ילד, ומעניקה לו חוויה אישית, ממש כאילו הוא עצמו עבד עבודת פרך, כאילו הוא ראה את עשר המכות מתרחשות, וכאילו הוא עצמו יצא ממצרים וחצה את הים!

זו הזדמנות נהדרת להורים לקיים בהידור את מצוות 'והגדת לבנך' העומדת במרכז ליל הסדר.

מעתה, בזכות ההגדה החדשה, גם הילדים הקטנים והפעוטות שעדיין אינם קוראים, יזכו סוף סוף לספר מרהיב ומושקע משלהם שיספר להם את סיפור יציאת מצרים וליל הסדר.

'ההגדה הראשונה שלי' מצטרפת לספרי 'שלבים' המוכרים והאהודים שהפכו לחלק בלתי נפרד ממדף ספרי הילדים. אך להבדיל מסיפורי 'שלבים' האחרים, בהגדה אין סיפור. הסיפור האמיתי מתרחש סביב השולחן, וההגדה אינה מסיחה את הדעת ממנו, כי אם מלווה אותו.

כמיטב המסורת של 'שלבים', גם ב'הגדה הראשונה שלי' תיהנו מהפקה מוקפדת, מחשיבה על כל פרט, מגרפיקה משובחת ומציפוי למינציה איכותי. מוצר חדשני העונה על צורך אמיתי, במחיר נוח.

'ההגדה הראשונה שלי' – לא 'עוד' הגדה – אלא ה-הגדה המרהיבה והמושקעת שילדכם לא יעזבו מהיד.

'ההגדה הראשונה שלי' מאת רות בייפוס, הוצאה לאור והפצה – 'תפארת'.
מופיעה בעברית, אנגלית ואידיש.
ההגדה הראשונה שלי

ה- סיפור של החג – 'מאפלה לאורה' / הספר האומנותי המרהיב של פסח

אלפי דמויות מאות סצנות מרתקות, אינספור שעות של עבודה יצרו ספר שובר שיאים – 'מאפלה לאורה', סיפור יציאת מצריים פרי מכחולו של האמן ר' גדי פולק, הספר החדש והמדהים שיצא לאור, על ידי "תפארת" הוצאה לאור.

כבר בדפדוף ראשוני אפשר להבין שזהו "הסיפור כפי שלא הומחש מעולם" – ההגדרה הקולעת והמתאימה ביותר לספר החדש.
הוא מכיל בתוכו את סיפור ניסי יציאת מצרים, שאותו נצטווינו לספר ולמסור מאב לבן ומדור לדור בהמחשה ציורית ותיאורית, בפורמט אלבומי רחב וברצף תמונות פנורמיות, שבהן מתוארת שרשרת המאורעות הכבירים, החל מירידת בני ישראל למצרים והתיישבותם בארץ גושן, דרך השעבוד במצרים ועשר המכות, ועד ההגעה למעמד הנשגב של קבלת התורה בהר סיני.

"הספר ששבר את כל השיאים של עצמי", מעיד ר' גדי פולק האמן המאייר. הושקעו בו עבודה ועמל אין סופיים בתמונות מרהיבות , המלוות את כל ההתרחשויות באיורים מוחשיים, המבטיחים לילדים ולמבוגרים עשרות רבות של שעות הנאה צרופות, מרתקות וחינוכיות.

הספר מושתת על פירושים, דברי חז"ל ומדרשים רבים. לא יאומן איך המילים תורגמו לאיורים שקרמו צבע ומגישים את הנס הגדול משעבוד לגאולה – אבני היסוד ואושיות הבסיס של אומתנו, ואשר לאורם אנו חיים ומתקיימים לאורך כל הדורות.

הספר מוצא מסילות לליבו של כל ילד ומקרב את סיפורי יציאת מצרים אל המציאות המומחשת בצורה הטובה ביותר.
באמצעות האיורים האומנותיים והמרהיבים, יוכלו הילדים לחוש ולחוות את המאורעות מחדש, ולקיים כפשוטו את מאמר חז"ל "בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו יצא ממצרים".

מאפלה לאורה – תיאור סיפור יציאת מצרים כפי שלא הומחש מעולם.
מאפלה לאורה – הספר שהילדים לא יעזבו אותו לרגע גם בשאר ימות השנה!
ניתן להשיג בכל חנויות הספרים • מחיר מיוחד לרגל ההוצאה לאור • הופיע גם בשפות אנגלית ואידיש • הפצה: 'תפארת' הוצאה לאור והפצה.

הגדה מאפילה לאורה

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.