והדליקו נרות: ליצמן הדליק בברזילי – צפו בתמונות

 

 היום  התקיים טקס הדלקת נר ראשון של חנוכה  לעובדי המרכז הרפואי ברזילי.

במפגש השתתפו ח"כ הרב יעקב ליצמן, לשעבר ס/שר הבריאות, הרב יהודה דרעי –  הרב הראשי של ב"ש, ראש העיר מר איתן שמעוני ,מנכ"ל המרכז הרפואי, ד"ר חזי לוי, חברי הנהלת המרכז הרפואי , מנהלי מחלקות ועובדים רבים מכל הסקטורים.

ד"ר חזי לוי,  ברך את העובדים והביע את הערכתו הרבה לעבודתם ותרומתם להתקדמות בית החולים וציין את אמונו המלא בדביקותם של העובדים למקום עבודת ואחל לכולם שאכן נזרע אור בקרב החולים.

 כמו כן, הדגיש ד"ר חזי לוי את חשיבות הקשר בין בית החולים לעירייה ולקהילה באשקלון והתחייב להמשיך ולפתח את תפקידו של המרכז הרפואי כתורם לבריאות הקהילה בעיר.

 האורחים הנוספים ברכו את בית החולים על העשייה ועל התקווה שאנו נוטעים בקרב המטופלים שלנו.

 DSC_8325 DSC_8295 DSC_8212 DSC_8173 DSC_8163

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הלכות חנוכה החדשה סימן תשע"ד (תהא שמד על דורינו?) ובו סעיף אחד

    א) אין לשחק בסביבון העשוי מ"עץ" בחנוכה ביו בחול בין בשבת: הג"ה: ואם ח"ו נאנס ועבר, וכן אם אחד מהילדים נכשל במשחק סביבון מ"עץ", (עבירה שאפילו יום הכיפורים אינו מכפר) יש לדון על כשרות הנרות שהדליק, ועל הילד, ומשפחתו, ומחמירים להדר ע"פ מורינו שליט"א, להדליק שנית בלי ברכה, וכן יש להזהר לא לומר בשעת הכנסת ספר תורה כל שמונת ימי חנוכה, הפסוק עץ חיים היא וגו' בין בשבת בין בחול. וע"כ למהדרין מן המהדרין עצה טובה, להוציא את כל הסביבונים העשויים מ"עץ", מהבית היהודי, מהבני תיירה, מהתלמוד תורה, מבית יעקב, מהישיבה, מהכוללים, והחיידר וכו' עד מקום שידו מגעת, ואם עברו כמה ימים ולא הוציאם צע"ג לדינא. ובאם ימצא סביבון מ"עץ" אצל ילד שהגיע לחינוך יעשה שאלת חכם מיד, וכן נוהגים בבני ברק.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב