והחוט המשולש: הורי הנערים נפגשו: "מתגעגעים אליכם, תהיו חזקים" (וידאו)

הוריהם של גיל-עד שער, אייל יפרח ונפתלי פרנקל נפגשו הבוקר למפגש מרגש וייחודי במטרה להתאגד יחד למען גורלם של הבנים (וידאו)

מפגש מרגש התקיים היום בישוב נוף איילון שליד מודיעין.  הוריהם של גיל-עד שער, אייל יפרח ונפתלי פרנקל נפגשו הבוקר  למפגש מרגש וייחודי במטרה להתאגד יחד למען  גורלם של הבנים. "המפגש הזה היה מאוד משמעותי עבורנו ומאוד חשוב", סיפרה רחל פרנקל, אמו של נפתלי.

צפו באדיבת רשת 

[alooma ref="mishpahot_hatufim_vtr1_n20140617_v1" src="2" autoplay="0" pid="0"]

"פגשנו אנשים טובים, חזקים ומלאי ביטחון בבורא עולם", הוסיפה פרנקל. "אנחנו רוצים לחזק את כוחות הביטחון שעובדים יומם ולילה ואת ראש הממשלה שעומד איתנו בקשר. אנחנו מתפללים שכל החיילים והילדים שלנו יחזרו ללא פגע".

פרנקל קראה לציבור בישראל להתפלל לשלום הנערים. "אנחנו אסירי תודה לכל מי שמעורב במאמץ האדיר הזה", אמרה האם. "אנחנו מרגישים חיבוק אדיר מכל עם ישראל. זה מלווה אתנו שעשה שעה וזה מחזק אותנו.

"אנחנו רוצים לחזק את הילדים: אייל, גיל-עד ונפתלי, אנחנו אוהבים אתכם ומתגעגעים אליכם מאוד, תהיו חזקים", אמרה פרנקל.

 במהלך הפגישה המשולשת שוחח ראש הממשלה בנימין נתניהו עם המשפחות, וביקש להעביר מסר שהמאמצים למציאת הבנים נמשכים בכל האמצעים הקיימים. "אנחנו עושים הכל כדי למצוא את אייל, גיל-עד ונפתלי. בשטח אנחנו מפעילים מאמץ מבצעי ומודיעיני עצום למטרה זאת", אמר נתניהו. "בשם אזרחי ישראל אני מבקש לחזק את רוחכם".

צילום: פלאש 90

. . . . . .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.