ווטסאפ מקבלת שדרוג

שורת הסטטוס המוכרת תשתנה ותהפוך דומה לסנאפצ'ט{טכנולוגיה}

חברת ווטסאפ הודיעה כי בעדכון שעתיד לצאת בסוף השבוע הקרוב, שורת הסטטוס המוכרת תשתנה ותהפוך דומה לסנאפצ'ט. במסגרת העדכון, האפליקציה שחוגגת בימים אלה יום הולדת, תהפוך דומה לפיד של הפייסבוק כאשר תינתן האפשרות לגלול בין הסטטוסים של אנשי הקשר. הסטטוס יכלול תמונה, סרטון או גיף שעליה ניתן להוסיף טקסט וציור. הם יהיו זמינים למשך יממה מרגע העלתם.

יאן קום, אחד ממסיידי החברה, כתב בבלוג הרשמי של ווטסאפ על השינוי: "אנחנו שמחים להודיע כי לכבוד יום ההולדת השמיני של ווטסאפ, שיתקיים בדיוק ב-24 בפברואר, המצאנו מחדש את שורת הסטטוס. אנחנו משיקים את עדכון המאפשר לשתף תמונות וסרטי וידאו עם חברים ואנשי הקשר בצורה קלה ומאובטחת. אפילו עדכוני הסטטוס מוצפנים מקצה לקצה. אנחנו מקווים שתהנו".

זהו אינו העדכון המהפכני האחרון באפליקציה. רק בשבוע שעבר פורסם כי החברה עומדת לשחרר בעדכון הבא אימות אבטחה דו שלבי שנועד להגן על הפרטיות שלו. על פי הפרסומים, בחודש נובמבר האחרון החלו בפיתוח של הכלי, אימות אבטחה כפול.

בכדי להפעילו, על המשתמש יהיה להזין קוד בן שש ספרות, בנוסף להזנה של מספר הטלפון הנייד שלו וקבלת הודעת סמס עם קוד בן ארבע ספרות בעת ההרשמה הראשונית. המשתמשים יתבקשו להזין את הקוד בן שש הספרות פעם בשבוע ובמידה וישכחו את הקוד הם יוכלו לאפס אותו באמצעות הודעה שתישלח לדואר האלקטרוני שלהם. משתמשים שבחרו שלא להזין את המייל שלהם בעת ההרשמה לאפליקציה, יוכלו לשחזר את הקוד גם הם – אך ייאלצו לחכות שבעה ימים לשם כך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.