רק לישי לא נשאר: הרב עובדיה יוסף הכריע: "אטיאס יהיה יו"ר הסיעה"

"אריאל, אתה תהיה יו"ר הסיעה", כך אמר אמש מרן הגר"ע יוסף למספר שלוש בש"ס ילד הפלא של תנועת ש"ס, אריאל אטיאס, האחרון כמעט והתעלף, לרגע הוא חשב שמונה ליו"ר ש"ס, אולם בסוף הוא עיכל, יו"ר תנועת ש"ס זה חלום, חלום רחוק.

מה לא נכתב ב"קוקר" על אטיאס, בתחילה הוא הסתובב במסדרונות הכנסת, אנה ואנה, במסעדה החלבית של הכנסת הוא לגם את הקפה עם הקראסון , בצהרים, הוא דילג לעבר המזנון ולעס עם גפני את הרבע עוף ב- 15 שקל הכול כלול (מחיר רצפה). לאחר כמה ימים הוא כבר השתעמם, אטיאס היה רגיל לגדודי כתבים שצובאים על פתחו, בכירי המשק – וכרישי נדל"ן היו מתדפקים על דלתו, יזמים היו מחכים למוצא פיו, החגיגה נגמרה, הנסיך המפונק נשלח אחר כבוד לספסלי האופוזיציה, ושם בוקה ומבלוקה.

אריה דרעי יושב באולם המליאה, ליד ישי שפניו חתומות, הם לא מחליפים מילה, (דווקא עם לפיד דרעי מדבר הרבה יותר). בתווך אטיאס מבין כי האופוזיציה היא מדבר פוליטי ושממון – שבלתי ניתן להעלות על הכתב. הוא כבר החל לתכנן את צעדיו לקראת ריצה אפשרית לראשות עיריית ירושלים, אולם בסוף הבין כי אין לו סיכוי מול לופוליאנסקי .

אטיאס, כבר לא משתתף בישיבות הסיעה, מול התקשורת יש אי בהירות סביב המנהיג, דרעי  וישי מתכתשים על התפקיד הנחשק, ומחכים למוצא פיו של מרן הרב עובדיה יוסף, יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה, ישי תופר דיל , דרעי מפרק, דרעי מתכנן , ישי נעדר, ישיבות הסיעה בש"ס תחת שרביטו של ח"כ אברהם מיכאלי הפכו לבדיחה מהלכת בכנסת, מיכאלי מקורב לישי , דרעי מתוסכל מזה ולכן בבית מרן הכריעו , אטיאס חסר התעסוקה ימלא את החלל הריק ויפשר בין דרעי לישי ובכך יביא לקץ הסכסוך לפחות בתוך ישיבות הסיעה.

ההודעה לעיתונות שהוציאה ש"ס, לנוכח הגזירות הכלכליות המאיימות על הציבור בישראל בכלל ועל עולם התורה והשכבות החלשות בפרט, ביקש מרן כי השר לשעבר ינצל את מירב כישוריו ויכולותיו על מנת לעמוד בפרץ ולדחות הגזירות", נאמר בהודעת התנועה.

"תנועת ש"ס מודה לח"כ אברהם מיכאלי, יו"ר הסיעה היוצא, על תרומתו הרבה במשך השנים ומאחלים לו הצלחה בתפקידו בועדת חוקה".

"קוקר" מאחלים הרבה הצלחה בתפקיד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.