וידאו מזעזע: האם לחץ משטרתי הוא שגרם לצעיר בני ברקי לאבד אמש את חייו?

האם לחץ מצד המשטרה הוא שהביא את תושב בני ברק לשים אמש קץ לחייו? כך הועלו טענות אמש.

זה החל בצעיר תושב בני ברק ששם אמש (שני) קץ לחייו לאחר שהיה נתון ללחץ מצד המשטרה להגיש תלונה נגד אחיו. במכתב התאבדות שהשאיר הוא כתב כי הלחץ של המשטרה הוא שגרם לו לבצע את המעשה.

פרשה החלה לפני כשבוע כשב' התקשר למשטרת רמת גן וטען שאחיו חזר לדירה שיכור ומאיים "לשחוט" אותו. השוטרים הגיעו לדירה ועצרו את האח, שמוכר למשטרה מעבירות קודמות, אך ב' סירב להתלוות עליהם לתחנה ולהגיש נגד אחיו תלונה.

השוטרים לא התייאשו והפעילו על ב' לחץ להתלונן. לאחר מספר ימים שאחיו היה במעצר התקשרו השוטרים לב' ואמרו לו כי אם יגיע לתחנה ויענה על מספר שאלות, אחיו ישוחרר. ב' הסכים לענות על שאלות, אך התעקש שלא להגיש תלונה.

לאחר שהגיע לתחנה וענה על שאלות השוטרים אחיו לא שוחרר. כעבור מספר ימים נוספים, אתמול, הגיעו השוטרים לדירתו של ב' ושוב הפעילו עליו לחץ להגיש תלונה נגד אחיו, שבינתיים הוגש נגדו כתב אישום. ב' סירב ולאחר שהשוטרים עזבו את הדירה הוא תלה את עצמו והשאיר את המכתב בו הוא מאשים את המשטרה.

תגובת המשטרה: בעקבות פניה של המתלונן על כך שאוים על ידי אחיו בסכין נעשו פעולות חקירה מקצועיות וענייניות שבסופן הוגש כתב אישום ומעצר עד תום ההליכים. יחד עם זאת בשל הטענות כל חומר החקירה הועבר לבחינת המחלקה לחקירות שוטרים.
https://vimeo.com/67598704

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. איזה שטויות מה הוא רצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה???

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב