מצמרר: הרגעים האחרונים במטוס שהתרסק(וידאו)

בזירת האסון אותר סרטון קצר שתיעד את השניות האחרונות בחייהם של 150 הנספים. "אנשים זעקו לאלוקים בכל מיני שפות". צפו בוידאו

אסון המטוס: אמש אותר בזירת ההתרסקות תיעוד של הרגעים האחרונים מהמטוס. מגישת החדשות מקריאה את ששומעים בסרטון: "ניתן לשמוע בסרטון את האנשים זועקים לאלוקים בכל מיני שפות". היא אומרת.

"גם דפיקות מתכתיות נשמעו בסרטון יותר משלוש פעמים. ייתכן שאלו היו הדפיקות של הטייס על הדלת הנעולה של תא הטייס".

"מאוחר יותר בסרטון, אחרי שקשוק כבד, נשמע רעש גדול שגבר על קולם של הנוסעים הזועקים – ומיד לאחר מכן לא נשמע דבר".

הסרטון עצמו בינתיים עוד לא נחשף, שני כלי התקשורת שטוענים כי הם המחזיקים בסרטון החליטו שלא לפרסם אותו.

מגישת החדשות מקריאה את הרגעים האחרונים של נוסעי המטוס

מוקדם יותר החברותא של מרן הגראי"ל שטיינמן, הרב משה יהודה שניידר העיד על ששמע מהגראי"ל כאשר סיפרו לו על המטוס שהתרסק: "לא מטוסים נופלים, אנשים נופלים… זאת אומרת שגזירת שמים היא על כל אחד ואחד בפני עצמו שימות, רק שזימנן הקב"ה למקום אחד שיפלו כולם יחד". אמר.

והוסיף: "ח"ו לחשוב שהגזירה כביכול על המטוס שיפול, ובמקרה היו אלו האנשים עליו. שאמנם בימינו יש מטוס ללא טייס, ומפילים אותם אויבים ביירוט, ונמצא מטוס נופל ולא אנשים.. אך כאשר ישנם אנשים, הדבר תלוי במה שנגזר על האנשים".

בתוך כך משלחת זק"א שיצאה מישראל הגיעה אמש להרי האלפים בדרום צרפת, וצפויה להתחיל בשעות הקרובות באיתור הישראלי שנספה באסון ההתרסקות שאירע בשבוע שעבר.

צפו במשלחת זק"א בדרכם לאסון

מפקד היחידה הבינלאומית של זק"א, מתי גולדשטיין, הבהיר כי הצוותים בראשותו יסייעו בעבודות הסריקה המורכבות גם לצרפתים ולגרמנים.

"אנחנו פה בחפ"ק הקדמי, מחכים לאישור כדי להיכנס לזירה. יש שלג וקר מאוד", עדכן גולדשטיין. "אנחנו פה עם כל הציוד הלוגיסטי ומקווים בשעות הקרובות לתת מענה ראשוני והערכה ראשונית על מה שקורה בתוך זירת האסון".

מוקדם יותר היום דווח כי אנדריאס לוביץ, טייס המשנה של טיסת "ג'רמנווינגס", שעל פי ההערכות ריסק בכוונה תחילה את מטוס האיירבאס A320 בהרי האלפים הצרפתיים, והביא למותם של 150 הנוסעים ואנשי הצוות, טופל בעבר בעקבות נטיות אובדניות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חכמים בלילה! לאחר האסון אותו גאון בגרוש כבר יודע להסביר. החוכמה, רבותיי האהבלים, זה לומר זאת לפני האסון! לפני… הבנתם?

    עזרא מנצור |
    הגב