יו"ר הידברות מגולל את הנס: "המחבל דקר את אשתי במלון בנצרת" – צפו בוידאו המרגש

בחמישי שעבר בזמן דרשתו של כבוד הרב זמיר כהן שליט"א מנהל הארגון הענק "הידברות" ברמת אביב בישרו לו בבהילות כי ערבי תקף את רעייתו עם סכין בבית מלון בנצרת, מיד כבוד הרב עזב את הדרשה ועכשיו לאחר שבוע הוא מודה לבורא עולם על הנס הגלוי שארע למשפחתו.

בסרטון בלעדי שהגיע לידי 'קוקר' הרב זמיר כהן לאחר דרשתו הארוכה בנושאים שונים, בסוף הדרשה הוא מסיים במילים נרגשות ומודה לה' יתברך על הנס הגדול: "אני מתנצל על יציאתי מההרצאה שלא כדרכי מעולם, וגם להודות לה' על הנס הגדול שעשה עמי, פשוט הודיעו לי שאשתי היתה בבית מלון בעיר נצרת ובא ערבי וחבט ודקר אותה עם סכין בכל גופה, אבל ברוך ה' הכל בסדר חוץ מחתכים ביד שסידרו אותם, אני מודה לה' על הנס הגדול שהיה לנו במשפחה ומודה לה' שיצאנו בזול מכל הסיפור הזה".

הרב זמיר הוסיף ותיאר את מסע הדקירה שלא הותירה לה כל סיכוי: "אני בטוח שזה זכות הציבור שעמדה לה שהיה כאן, מכך שהיא נשארה בחיים, כי השוטרים אמרו שזה ממש נס וזה לא הגיוני שהיא נותרה בחיים כי המחבל לא עזב אותה עד שוידא שהיא לא בחיים, ומטרתו היתה כשיצא עם סכין על מנת לרצוח בוודאות".

צפו בוידאו מרגש:

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פיגוע בישראל, ערבי ישראלי, בנצרת… ולא שומעים כלום בחדשות ??!!!!!! זאת חוצפה עיתונאית שאין כמוה

  יעקב |
  הגב
 2. דרמה במלון: ערבי פלש לחדר ותקף אשת אישיות חרדית ידועה
  צעיר ערבי פלש לחדר במלון בנצרת בו שהתה אשת אישיות חרדית ידועה, השליך לעברה קומקום, דקר אותה עם סכין – ונמלט • האישה נפצעה קל • מעצרו הוארך עד יום רביעי
  אלי שלזינגר, בחדרי חרדים 12:45 26/07/2013

  מצייץ |
  הגב