וַיְהִי בִּנְסֹעַ:הסתיימה מסע הלווית האדמו"ר מערלוי • שידור חוזר

רבבות משתתפים כעת בהלוויתו של זקן האדמו"רים וחבר מועצת גדולי התורה של 'אגודת ישראל', האדמו"ר מערלוי זצוק"ל. הצטרפו לשידור הישיר ממסע ההלוויה

בירושלים נערך כעת מסע הלווית כ"ק האדמו"ר מערלוי זצוק"ל שהסתלק לפנות בוקר לעולמו והוא בן צ"ג שנים. הצטרפו לשידור החי ממסע ההלוויה

כוחות החירום וההצלה נערכו מבעוד מועד להלויה בניסיון למנוע כל תקלה ו/או פגיעה בנפש.

משטרת ישראל קיימה ההערכות מצב עם הגורמים השונים, כאשר המטרה היא להיערך כיאות הן מבחינת מזג האויר הסוער והן מבחינת האבטחה הנדרשת לנוכח התקופה המתוחה בבירה והמשתתפים הרבים.

מסע ההלווה יצא בשעה 11:30 מבית המדרש הגדול – ערלוי בשכונת קטמון, שם יספידו אותו אדמו"רים וגדולי תורה. משם ימשיך המסע להר המנוחות שם יטמן ע"י אשתו הרבנית ע"ה, כשבדרך יחלפו הרבבות גם בבית המדרש ערלוי ברחוב עזרת תורה.

כאמור, מסע ההלויה מחייב היערכות חריגה לנוכח הנסיבות ובמשטה ובמד"א מדגישים כי לא יחסכו בכוח אדם כדי להעביר את האירוע בצורה הבטוחה ביותר.

"המשטרה נערכה לקיום הלוויתו של האדמו"ר מערלוי זצ"ל היום בגבעת שאול וההספדים בשכונת קטמון. במהלך ההספדים המשטרה ערוכה לסגירת הצירים הבאים בהתאם לצורך החל מהשעה 11:30: רחוב יותם, רחל אימנו,חזקיהו המלך,משמר העם. כמו כן בשעה 13:00 צפוי להיסגר גם רחוב עזרת תורה.

המשטרה ממליצה לציבור להיות קשובים לאמצעי התקשורת", נמסר מהמשטרה.

כזכור, לאחר אשפוז ממושך השיב לפנות בוקר מרן כ"ק האדמו"ר מערלוי את נשמתו הטהורה לבוראו. מבית החולים הדסה עין כרם נמסר: "בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של זקן האדמו"רים, האדמו"ר מערלוי זצוק"ל.

הצוותים הרפואיים בהדסה טיפלו במהלך השבוע האחרון במסירות רבה בזקן האדמורים.

הנהלת המרכז הרפואי הדסה משגרת תנחומים לכל בית ישראל על האובדן הגדול ליהדות החרדית ולחסידות ערלוי בפרט".