וינרוט: "אם רה"מ משוחד אז מדברים בארכישלומיאל"

פרקליטו של ראש הממשלה נתניהו, עורך הדין יעקב וינרוט התייצב הערב להגנתו של ראש הממשלה וטען כי לא לקח שוחד

יממה לאחר החלטת המשטרה להמליץ לפרקליטות להעמיד לדין את רה"מ, פרקליטו של ראש הממשלה נתניהו, עורך הדין יעקב וינרוט התייצב הערב להגנתו של ראש הממשלה וטען כי לא לקח שוחד: "כל מי שקורא את מה שהמשטרה כותבת בעין פקוחה רואה שבתיק הזה אין שוחד", אמר ויינרוט בראיון ליונית לוי.

על סערת "חוק מילצ'ן" אמר וינרוט כי "המכנה המשותף הוא שאף אחד מהתיקים לא עולה בשום אופן עם טיפולוגיה של שוחד", הסביר וינרוט בראיון מביתו בבני ברק. "מאף אחד מהם לא יצא כלום. אם רה"מ משוחד אז מדברים בארכישלומיאל, אדם שלא מצליח לספק את הסחורה, באף אחד מהדברים לכל אורך השנים. אבל הסיגריות ממשיכות להגיע".

"ראש הממשלה עשה את הדברים בגלוי, כשהמדיניות שלו הייתה לקחת את כלי התקשורת שהוא ראה שהם לא מגוונים, וניסה להביא משקיעים שיכנסו לכלי התקשורת על מנת לגוון אותם", הטעים. "את זה הוא עשה כשהוא ביקש מבלווטניק להיכנס".

"ראש הממשלה רוצה לגוון כלי תקשורת ומכניס את בלווטניק, אבל מצד שני כשמדברים על ערוץ 10 רה"מ סוגר את השולחן על היד של מילצ'ן", אמר וינרוט. " זאת משום שרה"מ עושה בכיוון אחד, ולא מעניין אותו – כן מילצ'ן או לא. כשהעניין מחייב את סגירת השולחן על היד של מילצ'ן, הוא עושה את זה".

על טענת המשטרה כי ראש הממשלה סייע למילצ'ן בהוצאת ויזה לארצות הברית השיב ויינרוט. "מדובר היה במצב ייחודי שראש הממשלה היה חייב להתערב בו", טען וינרוט. "מדובר היה באדם שלפי מה שהיה ידוע, נשללה ממנו ויזה, על שום שעזר למדינת ישראל, ואז חובתו של רה"מ להתערב בעניין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.