וינשטיין החליט לסגור את התיק נגד השר סילבן שלום

יחזור למירוץ לתפקיד הנשיא? היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, החליט לסגור את תיק החקירה בענינו של השר סילבן שלום. הנימוק: היעדר תלונות שהתקבלו בפרשה

היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, הורה היום (רביעי) לסגור את תיק הבדיקה נגד שר האנרגיה והמים סילבן שלום, בגין התנהגות בלתי הולמת לכאורה. בשבועות האחרונים חקרו ביחידה הארצית לחקירות הונאה את הטענות שהושמעו בנושא, אולם בשום שלב לא התקבלה במשטרה תלונה רשמית נגד השר שלום.

בשבוע שעבר, בתום פגישה עם פרקליט המדינה שי ניצן, החליט וינשטיין שלא לסגור את התיק, בטענה שישנן פעולות חקירה בתיק שטרם הושלמו. יצוין כי התלונה נגד שלום, ייחסה לו עבירות של התנהגות לא מוסרית לפני 15 שנה, אולם זו נשללה כבר בראשית החקירה בשל חוק התיישנות. בשל כך, וינשטיין החליט בהמשך להחזיר את התיק לידי המשטרה לנוכח המידה שהתקבל לגבי חשדות נוספים שעליהם לא חלה התיישבנות.

מאז התקבלה התלונה הראשונה נגד שר האנרגיה והמים, פעלו במשטרה בניסיון לאתר תלונות נוספות נגד סילבן שלום. הפעילות התמקדה בכמה נשים שהיו עמו ביחסי עבודה בעבר, בניסיון לשפוך אור על דפוס ההתנהגות שלו כלפי נשים שהיו כפופות לו.

כאמור, היועץ המשפטי החליט היום לאור היעדר העדויות בפרשה, להפסיק את החקירה בענינו של השר שלום

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.