וינשטיין שוקל לפתוח בחקירה נגד שר בכיר בחשד להתנהגות שאינה הולמת

היועץ המשפטי לממשלה שוקל לפתוח בחקירה כנגד שר בכיר בממשלה, בחשד להתנהגות בלתי הולמת. בסביבת השר מאשימים שמדובר ברדיפה, ומבטיחים: "הצדק יצא לאור מהר מהצפוי"

היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, בודק אפשרות לפתוח בחקירה כנגד שר בכיר בממשלה, בחשד להתנהגות שאינה הולמת.

הרקע לבדיקה הוא תלונה שהגישה אישה שעבדה עם השר לפני 15 שנה.

השר עצמו מסר הבוקר לערוץ 10 "לא היו דברים מעולם", מקורביו אומרים שמדובר בעלילה שמטרתה למנוע ממנו לרוץ לתפקיד עליו הוא עשוי להתמודד בחודשים הקרובים.

בנה של רעיית השר, כתב בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו: "הניסיונות האלו לא ירתיעו אותו, צפו לפייט הולם".

עוד הוסיף: "בית הקלפים זה כלום לעומת מה שמתרחש בפוליטיקה הישראלית. למזלנו, פרנק אנדרוודים אין הרבה כאן – אז כשפוליטיקאים עסקנים שאין להם הישג אחד מלבד התחמקות מכתבי אישום ושוחד לחכי"ם מחליטים להפיץ קמפיין שקרי הזוי ומשמיץ נגד האדם הכי ישר ומוכשר במערכת הפוליטית, רק כי לאחרון יש סיכוי לזכות בפוזיציה שהם זוממים עליה, הרשלנות שלהם תביא לחשיפת האמת ולאפקט בומרנג שאם לא יכניסם לכלא – יבטיח להם אכסניה בגיהינום.

העם לא עד כדי כך מטומטם – לא בטיימינג לא בשקרים ולא ברשלנות של ההפללה. אצלנו במשפחה הטקט מעולם לא היה ערך קדוש על פני האמת – וכשתוקפים אותנו בשקרים והשמצות מהסוג הזה – צפו לפייט הולם. זו השיטה כנראה – כשאתה פוליטיקאי ישר, שעשרים שנה לא נחשד אפילו בדבר מה לא הגון, כשיש מאחורייך הישגים בינלאומיים ולאומיים חסרי תקדים כשר חוץ ואוצר – הדרך היחידה של יריבים עסקנים שההישגים היחידים שלהם זה להתחמק מכתבי אישום ולשחד לכאורה חכים בצ׳ופרים – זה להעליל עלילות דם ושקרים. כך הטובים ביותר שאין נגדם משהו אמיתי, נשרפים בין רגע על המוקד ולאף אחד לא משנה שמאוחר יותר מגלים היקפי הרמייה. עלילות שגם כשיתבררו בין רגע כשקריות, יקרינו לעד. אין גבולות לפוליטיקה הישראלית – הגיע הזמן שנשים לה כמה."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.