וכבוד עשו לו במותו: 850 אלף איש ליוו את מרן הרב עובדיה יוסף למנוחות – צפו בתמונות

 

נסתם הגולל: וכבוד עשו לו במותו – כ- 850 אלף איש ליוו את מרן הגאון רבי עובדיה יוסף למנוחות.

לאחר מבצע מיוחד של המטרה הובאה מיטתו של מרן הרב  יוסף דרך השער האחורי של בית העלמין סנהדריה שם נטמן.

למעלה מ-300 איש שהתעלפו/נפצעו קלות טופלו ע"י חובשי 'איחוד הצלה' במסע הלווית מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל שנערכה בהשתתפות רבבות בירושלים, הנפגעים סבלו מחבלות חתכים ופציעות כתוצאה מהדוחק הרב, ומקרים רפואיים נוספים, 35 איש פונו עד כה לבתי החולים.

עשרות צוותים של 'איחוד הצלה' ומאות מתנדבים בהם רופאים, פראמדיקים וחובשים איבטחו את מסע ההלוויה.

שיתוף פעולה מיוחד לטובת רבבות המשתתפים בהלוויה נחתם עם הנהלת מרפאות טר"ם באיזור ירושלים ובמסגרתו כל אדם שנזקק לטיפול רפואי במהלך ההלוויה וטופל באמבולנס 'איחוד הצלה' וקיבל את טופס האירוע של ארגון 'איחוד הצלה' שנמסר לו בסיום הטיפול קיבל את המשך הבדיקה והטיפול במרפאות טר"ם ללא עלות!

לבקשת בני משפחת מרן הגר"ע יוסף זצ"ל אמבולנסים של 'איחוד הצלה' הועמדו לרשות בני מרן הגר"ע יוסף לנסיעה מבית מרן הגר"ע יוסף זצ"ל ברחוב הקבלן למסע ההלוייה, האמבולנסים אף סייעו לבני המשפחה במהלך ההלוויה ולאחריה.

בני משפחתו של מרן זכר צדיק לברכה יושבים שבעה ברח הקבלן 45 ירושלים. זמני ניחום אבלים: משעה 10 לפני הצהרים עד השעה 13:00 משעה 16:00 אחר הצהרים עד שעה 19:00 הציבור מתבקש לכבד את הזמנים.

צפו בתמונות שתיעדו צלמי פלאש 90

. . . . . . . . . . . . RABBI OVADIA YOSEF RABBI OVADIA YOSEF RABBI OVADIA YOSEF

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ווי לה לארעא דישראל, על הילקח מאתנו מו"ר עט"ר איש קדוש וטהור.

  האם 850 אלף איש זה כולל את כל האנשים שהיו על הגשר, במרפסות ועל הגגות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • שמעתי שבטלויזיה הרוסית עשו פריסה של ההמון בה ניתן לעמוד בדיוק יותר על כמות האנשים ואמרו שדיוחו על מליון שלוש מאות, חוץ מזה היו מלא רכבים שחנו קילומטרים רחוק משום שלא היה חניה ויכולת כניסה לעיר, בקיצור התקשורת כרגיל מנסה לגמד את המעמד ההיסטורי הזה, הרי מתחילה שדברו עם המשטרה הם אמרו שקשה מאד לאמוד את הכמות ומי ששמע אותם יכול להעיד כי הם נשמעו אבודים וחסרי יכולת, ולכאורה קשה הרי בהלוויית הרב אלישיב זצוק"ל היו גם כן מאות אלפים א"כ איך בעוד שלוש מאות אלף איבדו כיוון אלא שהיה כפול ארבע לכן איבדו כיוון.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב