ולדר התרים 100 אלף שקל לשפרלינג

הסופר החרדי ר' חיים ולדר,הצליח לגייס בתוך שעה למעלה מ- 100.000 ש"ח לחתונת הכלה שרה שפרלינג שנפצעה אנושות באסון קו 402. ולדר עצמו מספר על המבצע המיוחד וגם על המעליזים. { "נגידים מחו"ל תרמו אלפי דולרים"}

"אתם זוכרים את הכלה המתוקה שרה בת דינה?", ברחבי קבוצות הווטסאפ פורסמו אמש (שני)הודעות הקוראות לתרום ולסייע עבור הכלה שרי שפרלינג, שנפצעה באורח קשה מאוד בתאונה המחרידה בכביש 1- ועתה היא בדרך לחופה.

מי שעמד מאחורי היוזמה המבורכת הוא הסופר החרדי ר' חיים ולדר, שארגן בתוך כמה שעות מבצע בזק, את הסכום להם נזקקו החתן והכלה לקראת חתונתם שתערך בקרוב.

בתוכניתו עצות מן החיים ברדיו 'קול חי' הצליח ולדר לגייס למעלה מ- 100.000 ש"ח לחתונת הכלה שרה שפרלינג שנפצעה אנושות באסון קו 402. .

מנהלת קבוצת הווטסאפ 'מרכז התקשורת' יעל מזרחי, הפיצה בקבוצות הווטסאפ, ובפייסבוק, הודעה הקוראת לציבור הרחב להירתם למען הכלה.

כמו כן, גם בפינתה ״ברמה האישית ״ בתכניתם של שוומנפלד ואדמקר קראה להתפלל לרפואת הכלה שרה בת דינה.

בהודעה שהופצה נכתב כך, "זוכרים את הכלה המתוקה  מקו 402? כמה בכינו איתה, כמה התפללנו, כמה קיווינו. כמה חיכינו לראות אותה בשמלה לבנה. ואת יעקב ..״הרי את מקודשת..״
אז ברגעים אלו ממש מתקיימת התרמה לחתונה של הזוג המתוק הזה ברדיו קול חי, בתכנית המרגשת של הסופר חיים ולדר. תתקשרו.

 

בקבוצת הווטסאפ 'מרכז התקשורת', התפתח דיון בין חברי הקבוצה שרובם עיתונאים על תופעת ההתרמות בציבור החרדי ובעיקר במשדרי הרדיו, אלא שהפעם, בניגוד לפעמים קודמות, שבהם יש השתתפות בעלויות הפרסום, ההתרמה הייתה לשם שמיים ובאמת מכל הלב הרחב של הסופר החרדי שרצה לזכות במצווה לשמח את החתן והכלה שכה סבלו במשך החודשים האחרונים מאז האסון ב-402.

ולדר התייחס לשאלת מליון הדולר והבהיר, "מכיון שהיו רמיזות לגבי הכסף: ובכן לא רק שלא לכיסי אלא גם לא לכיסו שלאף עסקן אחר! המשפחה עצמה – קרי החתן ואבי הכלה הם שהביאו 30 מתנדבות מנווה יעקב וקופת העיר סיפקה להם את המערך הטלפוני וכל הכסף עבר ישירות לחשבונם"!, גילה ולדר.

ולדר ציין עוד כי, גם לאולפן הגיעו תרומות והן נרשמו במחשב והפלט ניתן ישירות לכלה. כמו כן הוסיף ולדר כי "גם מחו"ל התקשרו ותרמו אלפי דולרים הכל לפלאפון של האבא של הכלה".
לסיום הבהיר ולדר כי  "הוא מאד מקפיד בקטע הזה שלא להיות חלק מכל ההתרמות הלא בדוקות, ומציין על תרומתו הצנועה "אישית תרמתי כ-,1,200 שקל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.