אשת הייטק חרדית תדליק משואה

‏בין מדליקי המשואות בחגיגות ה-70 למדינת ישראל רחלי גנות, אשת היי-טק חרדית הפועלת למען שילובן של נשים חרדיות בתחום

‏בין מדליקי המשואות בחגיגות ה-70 למדינת ישראל רחלי גנות, אשת היי-טק חרדית הפועלת למען שילובן של נשים חרדיות בתחום.

גנות שנולדה בבני ברק (77) מהווה נציגה בולטת למהפכת התעסוקה העוברת על המגזר החרדי; היא בעלים ומנכ"לית של חברת ההיי-טק "רייצ'יפ", מכשירה את הנשים לעבודתן, יוצרת עבורן סביבה מותאמת ומעודדת אותן לצאת לשוק העבודה. בפעולתה מבטאת גנות שילוב בין שמירה על מורשתו הייחודית של הציבור החרדי לצד חידוש פניו והרחבת מעורבותו בחברה הישראלית וזאת לצד פעולה כוללת לקידום העיסוק בטכנולוגיה חדשנית בקרב נשים צעירות בישראל.

עוד בין מדליקי המשואות – שלמה ארצי, אלוף במיל' ישעיהו גביש, רחלי גנות, נועם גרשוני, מרגלית זינאתי, שייח' מוואפק טריף, פרופ' מרסל מחלוף, פרופ' אביעזרי פרנקל, ליא קניג וזאב רווח, הד"ר אבשלום קור, מאי קורמן, נציגים ממש"ב וצה"ל.

כאמור,מנכ"לית רייצ’יפ, רחלי גנות, מנהלת בבני ברק חברת פיתוח עם 100 עובדות.

“שעור החרדים בלימודי ההיי טק גבוה מהשיעור שלהם באוכלוסייה” סיפרה רחלי גנות, מנכ”לית ריי צ’יפ . “על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה יש 3360 חרדים שלומדים הנדסה במוסדות להשכלה גבוהה, כ- 8.5% מסך הלומדים. אם אני מצרפת עוד 1,000 הנדסאיות תוכנה אנחנו מגיעים לאחוז גבוה מהשיעור שלהם באוכלוסייה. זה אומר שהרבה חרדים הולכים ללמוד את התחום, אחרי שגילו שזה תחום שמאד מתאים למגזר החרדי – אתה יכול לעבוד מכל מקום ולעבוד עם כל העולם, אין צורך להתמודד עם בעיות של משרות כמו רופא או עורך דין עם קבלת קהל, בהייטק זה בעיקר עבודה מול המחשב”.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בושה וחרפה

  מה לנו ולהדלקת המשואות, היא אינה חרדית כל החרדים מוקיעים דבר זה. בושה וחרפה.

  משה |
  הגב
 2. חוצפה.

  ממש חוצפה האישה מעסיקה בנות חרדיות בשכר מינימום
  ועוקצת אותם על משכורת הייטק מלאה
  ועוד מדליקה משואה

  מאיר |
  הגב
  • גנות עושקת, מנצלת ומספסרת בבנות חרדיות

   גם בנות בעלות תואר ראשון מנוצלות אצלה. מידיעה.
   בנס לא התפתתי לעבוד אצלה וקיבלתי משכורת בת 5 ספרות מההתחלה.
   היא מעסיקה בנות הנדסאיות שלמרות שאין להן תואר ראשון, יש להן מספיק ידע וכישרון ולא צריכות השקעה של אף אחד. רייצ׳יפ היא תעשיית גולגלות שמכניסה הון לכיסה.
   בושה שהיא תדליק משואה.

   בזיון למדינת ישראל |
   הגב