ומי ברשימת שבעת הדיקטטורים המטורפים בעולם?

שני צהובונים פירסמו ביום שישי כתבה בו מככב ראש הממשלה נתניהו ברשימת שבעת הדיקטטורים המטורפים בעולם,דבר שגרר תגובה חריפה מצד השגרירות הישראלית שכינתה את הדיווח "אנטישמי". { עד דלא ידע }

שני צהובונים פירסמו ביום שישי כתבה בו מככב ראש הממשלה נתניהו ברשימת שבעת הדיקטטורים המטורפים בעולם,דבר שגרר תגובה חריפה מצד השגרירות הישראלית שכינתה את הדיווח "אנטישמי".

 

במאמר שנשא את הכותרת "שבעת הדיקטטורים המטורפים בעולם", צירפו הצהובונים את נתניהו ברשימה אחת לצד אייתוללה עלי חמינאי מאיראן, בשאר אסד מסוריה, קים ג'ונג און מצפון קוריאה, ולדימיר פוטין מרוסיה, ועוד.

 

 

 

הצהובונים,כתבו תחת תמונתו של נתניהו כי הוא "מסרב מזה זמן רב לפתרון שתי המדינות. הוא ממשיך בבנייה בהתנחלויות ובכך יוצר פרובוקציה עבור שכניו הפלסטינים. לאורך המתיחות עם איראן, הוא ניסה ללא הצלחה ללחוץ על ברק אובמה לבצע מתקפה אווירית על מתקני הגרעין של המדינה. עם טראמפ זה יכול להתגלגל אחרת".

 

שגרירות ישראל בברלין מסרה בתגובה חריפה: "העובדה שראש ממשלה נבחר של דמוקרטיה מערבית שנאבקה על חייה מהרגע שנוסדה, מופיע ברשימה לצד חלק מהדיקטטורים הגדולים בעולם, מהווה הוכחה לרמת ההבנה של העיתונים במתרחש בעולם, וגם לדבר גרוע הרבה יותר, שהיה אמור להכחד: אנטישמיות".

 

לאחר מחאת משרד החוץ העיתון  פרסם התנצלות בה נכתב: "ההחלטה לצרף את נתניהו לרשימה הייתה מוטעית. אנו מתנצלים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.