ומי הבא בתור? משה אבוטבול- על הכוונת – תוכן גולשים

המתיחות בש"ס עולה שוב, והפעם בית שמש בכותרות.

כזכור, לפני כ-4 חודשים, ניסה יו"ר התנועה אריה דרעי, להדיח את המועמד לראשות מטעם ש"ס משה אבוטבול, זאת לאחר שאבוטבול נמנה על אנשי יו"ר שס לשעבר אלי ישי.
כשראה דרעי את מידת הפופולריות של אבוטבול, הוא חדל מניסיון ההדחה וחזר להתמקד במערכת הבחירות המוניציפאליות באלעד, שם כשל.

חדל, אבל לא אמר את המילה האחרונה…

במהלך כל הקמפיין האחרון, בבחירות הפנימיות בבית שמש, רגלו של דרעי לא דרכה שם, למעט, ביום הבחירות כשעיתונאי ידוע הסביר לו שבאלעד הוא נחשב בוודאות כמנצח, התפנה דרעי לזמן קצר וקפץ להראות את פניו בעיר השסועה, כן בעיר שבה מתמודד מועמד ש"ס לראשות ומנגד נלחמו בו שונאי החרדים לפיד-את בנט. יתכן כי המאבק באלעד היה מוצדק יותר בעיני דרעי, למרות ששם היה בטוח שראש העיר יהיה חרדי, כמו כן, הקצה דרעי תקציב מזערי לבחירות בבית שמש, מיגור אנשי ישי שווה יותר ? מסתבר שכן!

בימים האחרונים, משהו מוזר קורה בבית שמש, דווקא חברי סיעת ש"ס בעיר הם אלו שמכריזים "אנחנו באופוזיציה".
הבוקר, הדוברים הופכים לרשמיים, בתוכניתו של מוטי לביא התראיין הרב בניזרי מועד הרבנים בבית שמש והסביר ש "אבוטבול סחיט ולחיץ, הורנו לשני נציגי ש"ס לא להיכנס לקואליציה, לא משאירים כלום לש"ס שהיא המפלגה הגדולה עם שלש מנדטים וכל התפקידים הם בידי הסיעות האשכנזיות".

מסתבר שחברי סיעת ש"ס בבית שמש קיבלו 'הוראה' שלא להיכנס לקואליציה של אבוטבול, בטענה שאין להם מספיק תפקידים והאשכנזים מקבלים יותר…

דרעי שכח שכל ילד יודע שבעלי התפקידים בעירייה זקוקים לחתימתו של ראש העיר מטעם ש"ס וטענתו מגוחכת.

כן, כן, לא התבלבלתם! יו"ר ש"ס אריה דרעי נתן הוראה לחברי הסיעה בעיר למרר את חייו של אבוטבול, אם ראש העיר היה מיהדות התורה, היה זה אך טבעי לנהל מו"מ על תפקידים.

דרעי כמו דרעי מעביר ימים קשים על איש ש"ס וכל חטאו שהוא מאנשי אלי ישי, וזאת דווקא מחבריו לסיעה, כך שאבוטבול נאלץ לקבל את תמיכתם של האשכנזים האהובים על דרעי….

מה השלב הבא? ימים יגידו…..

תמונה ראשית- פלאש90

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא טוב שהאנשים של ש"ס עושים בעצמם חור בספינה שלהם. למה זה יגרום? רק שהספינה תטבע יותר מהר. מה הם לא מבינים את זה שם? חשבתי שהם אנשים הרבה יותר חכמים.

  עמירז |
  הגב
 2. אל ישי חזור הביתה לביתשל כולנו אוהבים ומעריצים אותך מאוד, רק כבוד אתה מוסיף לנו!!!!!!!!!

  ספרדי אמיתי |
  הגב
 3. צריך לבדוק מי זה הגורם שלוחץ על היועץ המשפטי של הממשלה לערוך בחירות חדשות בבית שמש ? ולגרום הרס ליהדות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. קוקר זורקים ספינים לאויר העיקר להוציא את השינאה שיש להם נגד דרעי !!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. דרעי טיפש ולא השתנה במאומה, שיילך בבקשה הביתה, וישאיר אותנו במנוחה. אנחנו לא רוצים יו"ר כריזמאטי, לא רוצים יו"ר לקקן, מספיק לנו אדם צנוע, בלי הרבה רעש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב